Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez reális egy...

Szerintetek ez reális egy hengerfej és egy vezérlés cseréért? ,

Figyelt kérdés
sajnos hengerfejes lett az autóm (chevrolet lacetti) repedt volt minden henger mint kiderült és erre hogy még vezérlés csere jött hozzá 138 ezer forint mennyire reális ez az ár ?
2015. okt. 14. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De ez most anyag + munkadíj? Mert akkor nagyon olcsó.
2015. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vezérlés szett 30000-50000. Hengerfej gondolom bontott 20000-30000. Szerintem nem volt szégyenlős.
2015. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ez komplett minden a régi hengerfejet garanciával hegesztik ez az anyag+munkadíj
2015. okt. 14. 16:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok ezekért. Az mostani autómban a vezérműszíj+3 db feszítő görgő+hidrofeszító+ 2db hosszbordás szíj (alaktrész+csere) került 132 ezerbe. És ez utángyártott alkatrészekkel volt, mert gyáriakkal 210 ezer lett volna. Ja még annyit hozzátennék,hogy nekem munkadíjnak 15ezert mondtak előre, de 45-öt kértek,amit természetesen miután számukra is kiderült,hogy nem vagyok teljesen analfabéta az autókhoz , 20 ezerbe maradtunk. Ez múlt hónapba történt , egy márkaszírvízben. Szóval az ár az reális,de arra készülj,hogy esetleg majd a munka végeztével téged is megpróbálnak lehúzni! Az enyémről pl. azt is bekamuzták,hogy "eszi az olajat" , nyilván igaz volt, hiszen 0W-40-es van benne, és évente kb. fél decit kell utántölteni.. Szóval csak határozottan!
2015. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
viszonylag határozott voltam mert megmondtam hogy 80-100 lett mondva erre 138 mondom mindegy 138at hozok se többet se kevesebbet erre azt mondták nem is gondoltak többre mondom jó
2015. okt. 14. 16:57
 6/14 szántóvető ***** válasza:

én nem sokallom.ha jól megcsinálták és nem lesz gond a motorral akkor még örülhetsz is mert olcsón megúsztad.

(mi történt,elfolyt a hűtővíz?)

2015. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem kapcsolt be a ventilátor én farok meg nem figyeltem és megfőtt..
2015. okt. 14. 17:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük ezekért kb elfogadható ez az ár. Bátyámnak is ilyen autója van, ugyan ezek miatt vittem szervizbe annyi különbséggel hogy még kértem olaj cserét is amire mondták hogy az olajcsere pluszba 15 ezer forint lesz. Mivel bátyám adta rá a pénzt mert külföldön tartózkodott így mondta hogy vigyem a törzs helyére és intézzem úgy hogy legyek határozott, de mindenképp kérjek előtte árajánlatot az a legbiztosabb.

Az árajánlatba mindennel együtt 170 ezer ft lett a vége, de felhívták a figyelmem arra hogy csak tájékozódás számoljak úgy hogy lehet több lesz 10-12 ezer forinttal is akár. Mondtam hogy jó rendben van, beszéltem utána a bátyámmal aki sokallta ugyan de mondta hogy kérjem inkább mert máshol kevesebbet mondhatnak de több lenne a vége így kb ott lennék mint itt. El is vittem, 2 nap alatt megcsinálták szépen, igényesen ahogyan megbeszéltük. Telefonáltak hogy kész az autó és mondták hogy 145 ezer forint lesz összesen. Akkor fel em fogtam a dolgot csak mondtam hogy jó akkor megyek érte. Ott elém rakták a számlát, elmesélték mit cseréltek, mit csináltak, mi volt konkrétan a baja, stb... A hengerfej csere és a vezérlés 145 ezer forint amibe benne volt a munkadíj is meg minden, én akkor kíváncsiságból rákérdeztem hogy hogy nincs benne az olajcsere ára, na akkor mondták hogy azt nem számlázták ki, de abba nem voltak biztosak hogy cseréltek-e olajat benne mert volt valami adminisztrációs hiba stb... Én akkor éreztem hogy ott valami disznóság van így mondtam nekik hogy jó rendben kifizetem a 145 ezret de akkor elviszem máshova olajcserére, na akkor egyből görbült a szájuk és mondták ha van 1 órám gyorsan megcsinálják. Azt megcsinálták mondták hogy 15 ezer volt megbeszélve mert közbe előkerült a megrendelői lap, de mivel ők voltak a trógerek így kaptam rá 3000 Ft kedvezményt és így 12 ezer volt pluszba az olajcsere. Ami nekem szintén furcsa volt így amikor átvettem azt a számlát és ki is fizettem még a parkolóba nyitottam fel a motorháztetőt és egyből ellenőriztem hogy mi a helyzet a nívó pálcán látni hogy mikor friss az olaj és mikor nem, tudtam hogy az előző totál fekete volt már így egy fehér papírzsebire kentem akkor vékonyan az olajat és abból már láttam hogy új és hogy minden oké vele.

2015. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát az se rossz amúgy.. többet nekem hiába mondanak nem fizetek többet... nekem ebbe a 138ba benne van hengerfej felújítás olajcsere olajszűrő hűtőfolyadék csere vezérlés légszűrő
2015. okt. 14. 17:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még a belefér kategória.
2015. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!