Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul egyik napról...

Miért nem indul egyik napról a másikra az autó?

Figyelt kérdés
1997-es Renault Clio (diesel) az alany. Tegnap este hazaértem vele, semmi baja. Reggel menni akartam munkába, próbálom indítani, de nem tudtam, mert csak pörgött az önindító, de semmi. Délután próbáltam, kicsit mintha elakart volna indulni, de aztán még sem. Utánna nehezebben akart pörögni, így hagytam. Édespám most próbálta, de ráadta a gyújtást, és csak kattogást lehetett hallani mikor indítani akarta. Valami ötlet?

2015. okt. 14. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor csak kattog, de nem teker, az valószínűleg már az akksi: lemerült az indítózástól, fel kellene tölteni.

Hogy miért nem indult el, az egy másik kérdés.

2015. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit gondoltál, majd menet közbe nem fog indulni? Önindító vagy aksi. Hideg időben már töltőn kell őket tartani.
2015. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2015. okt. 14. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Az akkumulátor lemerült ez biztos, de hogy miért nem indult be még előtte azt nehéz megmondani így hogy semmi hibajelenség nincsen.
2015. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyenge volt az akksi,még forgatni tudta,de nem adhatott szikrát,majd az indítózásoktól lemerűlt.Töltsd fel,ha akkor sem indul,be kell tolni.
2020. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!