Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két teljesen ugyanolyan...

Két teljesen ugyanolyan kocsinál a benzines vagy a dízel fogyaszt többet?

Figyelt kérdés
Tehát azonos márka,típus hengerűrtartalom,vezetési stílus stb... csak az egyik benzin másik dízel
2015. okt. 14. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
persze,hogy a benzin többet fogyaszt,nem is kevéssel.
2015. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Benzines érezhetően többet fog kérni.
2015. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Benzin. De ne ezen alapján válassz autót,mert akkor lesz sírás majd a motorgenerálnál..
2015. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen... dízelt csak milliomos vehet, mert milliókat emészt fel a motor.... hagyjuk már ezt az urban legendet, ha valóban így lenne már rég egy dízel se menne az utakon.
2015. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
egyszer menjen tönkre alattad egy dízel és majd megtudod. Nehezebben megy tönkre, ez vitathatatlan , meg kevesebbet eszik , de pl. egyik ismerősöm , a rossz 11 éves Thalia-jára 800 ezret költött rá , motorgenerál címszó alatt, én meg csak röhögtem, mert előtte meg mindig a fogyasztással dicsekedett. Az megint más kérdés,hogy azt az autót akkor kellett volna eladni, mert azóta (270 ezer van benne) már tönkre ment a kormányszervó és a generátor is.
2015. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
azért a sima 1.9 TDI a nyerő :D
2015. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__726..


Nem akarom még egyszer leírni, elsőt olvasd el. Mondjuk tudom sokan sportból szidják a dízelt.

2015. okt. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De most ez miért szidás? Mert leírtam a valóságot , hogy legalább 2x annyiba kerül egy turbódízelt teljesen felújítani mint egy sima szívóbenzint?? Ez ugyanolyan, minthogy azt írom,hogy a benzines meg alsó fordulatszám tartományokban nyomatékszegény, meg nem fut el 500e km-t. Na tessék most "szidtam" akkor a benzinest is.
2015. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Elolvastad a hsz-t? A poén kedvvért a legrosszabb esettel számoltam, hogy minden beadja az unalmast, sacc még úgy is maradna 400k amit sporolunk 100.000km alatt. Aztán mennyi az esélye, hogy ez mind el is fog romlani? Nem sok.



Arra meg, hogy van aki 800-at költ motorgenerál címszó alatt... annyiból kapott volna két bontott motort is de lehet 3-mat az említett típushoz.

2015. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kimaradt: Ha már hasonlat, akkor szívóbenzin-szívódízel.... de ha már turbodízel, akkor mért nem teszünk mellé egy turbos benzinest...
2015. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!