Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hátsó szélvédőre és két...

A hátsó szélvédőre és két hátsó ajtó üvegére csak felteszem a fóliát és kész?

Figyelt kérdés
Mert ugye megengedett...Vagy kell róla valami papír is?Mert külföldön szeretném,-ott olcsóbb.

2015. okt. 15. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem hivatalos műanyag kártyát adott a fóliázó cég itthon, nem tudom ott neked milyen hivatalos igazolást tudnak adni. Mondjuk ha határérték felett van akkor max a rendőr köthet bele szerintem, műszakin csak ha sötétebb az a gond.
2015. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem árt műbizonylat róla, hivatalos fóliázó cégek adnak.
2015. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
A felsorolt ablakok fóliázására semmilyen engedély vagy műbizonylat nem kell!!!Ha akarod olyan csutka feketére fóliáztatod,hogy át se lehessen rajta látni.Ez csak a B oszloptól hátrafele érvényes,attól előre meg ismételten nem kell műbizonylat,mivel az elsőket nem lehet fóliáztatni!!
2015. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lehetne fóliáztatni a B oszloptól előre.


Kérdező, te vagy aki kint akar fóliáztatni, hogy sötétebb legyen a fólia, mint a megengedett? Még mindig nem játszik ez a trükk

2015. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Már hogy ne lehetne fóliáztatni a B oszloptól előre"....végül is tényleg lehet,az már más kérdés hogy szabalytalan........
2015. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most akkor kell a B oszloptól hátrafelé műbizonylat a fóliára és sötétségre a törvény szerint,vagy nem? :)
2015. okt. 15. 14:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan...
2015. okt. 15. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Steinberg,


még mindig lehet elől fóliáztatni és még mindig szabályos. Pusztán egy egyszerű kitételnek kell megfelelni, méghozzá, hogy az össz. fényáteresztés ne haladja meg az előírt mértéket.


Igaz, hogy kicsit többet kell keresgélni, de megoldható szabályosan

2015. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet elöl, de ha színezett az üveged akkor alapból nincs értelme, mert a leghalványabb fóliával is már határérték fölé megy a szám. Nekem is így van, 3-5%-al túllépte, ezért kell mindig +5ezret adnom műszakin, mert szabálytalan. Az más kérdés, hogy szerintem ez a határérték baromi alacsony, de unióban sok a hülye szabályzás...
2015. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval?
2015. okt. 17. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!