Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az mitől van, hogy a kocsit...

Az mitől van, hogy a kocsit ahhoz, hogy egyenesen menjen karosszék szerűen jobbra balra kell kormányozni, az óriási holtjáték miatt, és kb mennyibe kerül a megoldása?

Figyelt kérdés

Üdv


Halőr vagyok ,és egy 94-es astrával járok "munkakocsiként" ,de nagyon zavaró,főleg a hazaúton,hogy 60-as tempónál jobbra balra ,ha az egyenest egyenesnek és nem részeg kacsázásnak akarom.


2015. okt. 16. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Én meg a rabsic vagyok és ez azért van, mert az ólomba öntött hármashorgomat beakasztottam a kormányművedbe! :))
2015. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Okozhatja rommá kopott kormánymű, vagy kopott futómű, széthullott kerékcsapágy (nem, nem mindig hangos), tükörsima gumik, stb...

Vidd el egy futóműveshez állapot felmérésre.

2015. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első futómú csere, vagy felújítás. Nagyon kopott gumi elveszti az oldaltartását és kopott futómű hatását kelti. Árakkal nem vagyok tisztába asztránál. Passat új fűtómű, lengőkarok, stabilizátorok, kormányösszekötő gömbfejek és csavarjaik. Féláron akciósan 44000 forint volt. Szervizben 150-200E. Asztránnál lehet olcsóbb.
2015. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Humortalan brigád!
2015. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja. Egy normális szerelő a megoldás. HA megmondja mi a rossz lehet számolni. Nem csak hogy zavaró de ha történik valami s megvizsgálják az autót még éveket is jelenthet.
2015. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem veszitek észre, hogy ez egy toll? Elhiszitek, hogy egy halőr 21 éves Astrával jár ellenőrizni? Nem gondoljátok, hogy pont az ellenfél használ inkább ilyen gépeket? Nem tűnik föl, hogy a hazaúton nagyobb a baj? Olvassatok már a sorok között! Lehet pontozni! :)
2015. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy halőr lennék, aki egy 94-es Astrával tart éppen 60 km/h-val hazafelé, én is részegen kacsáznék az úton, de ez engem nem zavarna. :D
2015. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!