Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem túl jó helyzetbe vagyok!...

BoyLee kérdése:

Nem túl jó helyzetbe vagyok! Mi az oka hogy nem tudja átíratni?

Figyelt kérdés
Eladtam az autómat, le is adtam az adásvételit! Kaptam egy papírt erről! Közbe a vevő hívott hogy nem tudja átíratni mert kivan vonva a forgalomból! Mit tegyek hogy át bírja íratni? Okmányirodával beszéltem semmi tiltás vagy foglalás nincs az autón! Mit tegyek?

2015. okt. 17. 17:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Semmit. ez egy szokásos szívatás. te már a sokadik vagy.

ha leadtad az okmányirodán az adásvételit, azt befogadták, arról papírod van, akkor jónapot.


most vissza fogják követelni a pénzt, meg egyéb trükkök, te meg halálra izgulod magad...

ez egy ilyen játék.


ne cuppanj rá,hagyd a fenébe... most majd elkezdenek fenyegetőzni rendőrséggel, adóhivatallal, nato, ensz, bt, eu, vécésnéni, stb..

2015. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 szántóvető ***** válasza:
semmit.ha nincs gond az autóval,nem áll körözés,árverezés,foglalózás alatt és nincs a forgalomból kivonva akkor nincs mit tenned.egyébként az a legtisztább ha az eladó és a vevő megfogják egymás kezét és együtt mennek az ormányirodába és elintézik az átíratást.
2015. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy kérdezze meg az okmányirodán, hogy mit kell tennie ahhoz,h ogy át tudja íratni és kész.
2015. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ugye a probléma, kivan vonva a forgalomból az autó! Hogy helyeztessem vissza, mi a menete?
2015. okt. 17. 17:38
 5/29 anonim ***** válasza:

Elég értetlen vagy.

Miután eladtad az autót, és az adásvételit is leadtad az okmányirodában, a jármű már nem a te tulajdonod.

2015. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Okmányirodába miért nem mondták hogy baj lesz vagy valami?
2015. okt. 17. 17:44
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok értetlen! Csak elkeseredett! Hivatalból vonták ki!
2015. okt. 17. 17:47
 8/29 anonim ***** válasza:

Valamit azért tisztázni kellene.

Mit adtál el, és hogyan?

Véglegesen forgalomból kivont autót sóztál rá a vevőre forgalomba helyezhetőként, vagy csak ideiglenesen van kivonva.

2015. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 veterán vas ***** válasza:

Ezek szerint, eladtál egy autót, amiről a vevő csak utólag tudta meg, hogy ki lett vonva a forgalomból, mert Te nem szóltál róla?

Apám, ez a hónap vicce.

2015. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Ha a kedves vevő nem íratja át időben az autót, hivatalból kivonják a forgalomból. Ez nem a te problémád, neki kellett volna időben megtennie.

Ha még az előtt vonták ki, hogy te eladtad, akkor van csak tennivalód. De erről kellett volna határozatot kapnod akkor, mikor még a tiéd volt az autó. Olyan nincs, hogy "csak úgy" kivonják a forgalomból és erről sem a tulajdonost, sem az üzembentartót nem értesítik.

2015. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!