Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért változó az alapjárat?

Miért változó az alapjárat?

Figyelt kérdés
Simson s51 motorról van szó.Hidegen szívatóval való indításkor,sőt anélkül is felpörög az alapjárat majd teljesen kezd lefulladozni de hirtelen felpörög megint magától teljes fordulatra majd szintén le,a gázt ellenőríztem nincs fen akadva sehol sem.A motor már nem indul be egyáltalán,kipufogót ki takarítottam,karbit már háromszor kipucoltam,ellenőríztem a karbiban mindent még az úszot is, hogy nem lyukas esetleg valahol,szikra van,a karburátor a takarítás során nem volt koszos.

2015. okt. 18. 12:15
 1/3 anonim válasza:
Szív falsot?
2015. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elösször én is arra gondoltam, de ezt hogy lehetne orvosolni ha ténylegesen ez a hiba mert már másra nem tudok gondolni.
2015. okt. 19. 07:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Leengedtem az olajat és hááát ami abból kijött az minden volt csak valamikor 90-ben olaj... Az olaj színe tejes kávéra hasonló volt illetve a szaga a jellegzetes öreg olaj szag "mintha már megromlott volna" Nem is tudom, hogy én hogyan tudtam egyáltalán éltre kelteni illetve menni vele közel 15 km-t... Nem öntök bele új olajat, gyanítom hogy ha már ennyire nem foglalkozott az elöző gazdája vele akkor a blokk belseje is úgyan így el van öregedve így kap egy jól megérdemelt felújítást.
2015. okt. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!