Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segitseg kellene milyen autó...

Bujdoso1989 kérdése:

Segitseg kellene milyen autó a Renault Megane sedan 2004-es erdemes vagy nem meg venni vagy milyen autot vegyek miket ajanlotok ha nem a megan sedant?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kocsink van, igaz kicsit fiatalabb, de nekünk még nem volt vele semmi gond. Mi újonnan vettük. Ha használtam veszed nagyon nézd meg, de ha az előző tulaj kicsit is odafigyelt rá, nem lesz rossz kocsi. Ja, és benzines vegyél, azokkal nincs gond, de a dízel Renaultok nem jók, sok rosszat hallok róluk.
2015. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 évig voltam egy ilyen gépjármű tulajdonosa. Egyszer izzócserét kellett bal elöl, egyszer meg ablaktörlő motort kellett cserélni. Semmi más probléma nem volt.

Ha használtan veszed nézd meg jól...sajnos a legtöbb ilyen idős Megane széthajtott, idős tulajnál viszont reálisan biztos találsz.

2015. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hasznaltan veszem , es milyen motorral 1.4 v 1.6 -os vegyek es mire figyejek oda vagy milyen km -rel vegyem 150 ezer az meg jo vagy nem ?
2015. okt. 19. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
150ezer egy 11 éves kocsinál még jó szerintem. Nekünk 1.4 van, jól gyorsul, jól megy ezzel a motorral a kocsi. Az 1.6-ról nem tudok mit írni.
2015. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mar ne haragudjatok ,de meg lenne egy jo par kerdesem fentartas koltseges , mert elso autom lesz es nem vagyok kepben ,hogy mi a helyzet az auto vilagban , szeretnek mindent megtudni
2015. okt. 19. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!