Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005-ös RENAULT MEGANE 1.6...

2005-ös RENAULT MEGANE 1.6 Dynamique (benzines) mi a véleményetek? 1 millió körül megérné megvenni? Vagy óvakodjak tőle?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
10 éves franciát nem vennék, bár nem egy csúnya autó. 1 millió környékén elég nagy a választék a benzinesek között. :)
2015. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokszor írták már hogy franciát ne! Rég lejárt a garancia, szopóroller lesz a vége. Japán avagy német autót nézz, van választék bőven.
2015. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazából én se akartam angyon franciát venni, de csábítónak tűnt a 100 ezer km óra állás, és az 1 év garancia vállalás.
2015. okt. 18. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mire vonatkozik a garancia, akár még jó is lehet, de általában csak a motorra vállalják. Azzal pedig nem valószínű, hogy gond lenne, az elektromos rendszerrel viszont annál inkább (a motorvezérlőt is beleértve). Én nem vennék ilyet.
2015. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Motor vigyáz, mert a benzines Renault híresek, 1,3 milla km van a cégi kocsin is és jól húzz...

Sajnos a dieselben megszívtuk, hordós olajat is kell vinni, annyira folyik ki... Tömítést a DCI motoron és sebváltón hiába cserélsz, úgyis folyik a tócsa :D

2016. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!