Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf III vr6 vagy Passat B3 1.8?

Golf III vr6 vagy Passat B3 1.8?

Figyelt kérdés

Szivem szerint a vr6-ot vennem..

Nemetorszagban vennem meg valamelyiket,1500 eurot szanok az autora..

Fiatal vagyok,19 eves ezert jobban huz a szivem a vr6 fele,de az eszem meg a passatot mondja,mert az nem eszik annyit..

Aki tudja irja legyen kedves hogy kb mennyibe kerul egy vezerles csere a vr6-on,illetve a motoralkatreszek milyen arban vannak.es mennyit esznek kb palyan es varosban?



2015. okt. 18. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A nap kérdésére kereken 14 órát és 33 percet kellett várni......

Te most ugye viccelsz,hogy 1500euróért akarsz venni vr6-ot.....ennyiért Üzümbül Gülümbüz török kereskedőnél mondjuk lehet is kapni egy 20 gazdás lefingott,3-szor ropiratört,folyamatosan nyél gázon hajtott kivénhedt kehes szart!

Arról nem is beszélve,hogy ha már vásárlás előtt ezek ("kb mennyibe kerul egy vezerles csere a vr6-on,illetve a motoralkatreszek milyen arban vannak.es mennyit esznek kb palyan es varosban?")a legfontosabb kérdések,akkor inkább felejtsd is el az egészet!!

2015. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kint 1500 euróért szerintem már b5 passatot is kapsz. Lehet hogy 250.000+-osat, de akkor is. Ellenben ha marad a b3 akkor egy dízellel kimegy a világból neked a vr6-ot meg felejtsd el. :D
2015. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kell egybol leharapni az ember fejet..azert koszi..
2015. okt. 18. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Steinberg, pedig tényleg potyán adják ezeket a benzintemetőket. Én bevállalnám a helyében a VR6-ot, most fiatal, lehet később bánni fogja hogy nem vette meg.
2015. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az oké,hogy potyán adják...de azok olyanok is!
2015. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!