Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bal kormanyosrol jobb kormanyo...

Bal kormanyosrol jobb kormanyosra? Bovebbent lent

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyibe kerulne magyaroszagon /angliaban egy auto(honda civic ej1) jobb kormanyosra szerelese? Ha egyaltalan ilyet csinalnak magyarba!? A kerdes azert merult fel bennem mert sehol nem talalni itt EJ1-es Civic-et itt kint ://

2015. okt. 21. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9 akkor én miért látok a honfalumban olyan autót, ami igaz, hogy gyakrabban van itthon és balkormányos, de GB-rendszámú? Na, ő megkapta az ottani rendszámot úgy, hogy odaát „rossz” kormánya van? (ami itthon persze jó; az persze egy másik kérdés, ami engem szintén foglalkoztat, hogy őneki ez miért jó, miért kell brit s nem itthoni rendszám a kocsijára, vagy ha odaát is mégis gyakran van akkor miért nem ott vette a kocsit)
2020. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Beviz Elek ***** válasza:

5 év alatt lefolyt egy kis víz a Dunán és a Temzén is. Volt egy balkormányos magyar autóm, regisztráltam Angliában, 2 évig használtam kint míg a rozsda meg nem ette.

A biztosítás sem drága (kötnek rá), használni sem volt rossz.

2020. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!