Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 adagoló probléma?

Golf 3 adagoló probléma?

Figyelt kérdés
Újfent megállt alattam az 1.9TD golf. Angliában élek, előre elnézést ha valami szakszavat rosszul írok. Szóval az üzemanyag eljut az adagolóig viszont a visszafolyó cső száraz. Hidegintító sprayvel beindul de abban a pillanatban megáll. A befolyó csőben volt egy kis légbuborék ami tudom nem jó, de okozhat az ilyesfajta megállást vagy azt tudnia kéne a motornak kidolgozni magából? Van egy mágnesszelep amit még nem ellenőriztem működik-e remélem az lesz a gond. Ha nem akkor van esély javításra vagy csak adagoló teljes cseréjével orvosolható? Autó cserét szeretném kerülni ugyanis erre még viszonylag olcsón tudtam kötni biztosítást de a cég idővel megszűnik és már náluk nem lehet kötni újat viszont míg nincs balesetmentes évem addig horrorisztikus áru biztosítások vannak csak így ha javítható akkor az lenne a választás :) találkozott már valamelyikőtök hasonlóval? Bármi tapasztalatot és tanácsot szívesen fogadok és köszönöm előre!

2015. okt. 21. 18:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!