Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átlagban kb. mennyiért cseréln...

Mykika kérdése:

Átlagban kb. mennyiért cserélnek olajszűrőt, üzemanyagszűrőt, és olajat a kocsiba?

Figyelt kérdés
Igazából már meg vettem mindent, csak beszerelni kell, holnap érdeklődöm egy autószerelőnél, de azért kíváncsi vagyok. Ha van friss tapasztalatotok akkor megoszthatjátok,velem, köszönöm.

2015. okt. 21. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez széles határok között mozog,ha valakinek van egy álandó

ismerös szeleröje az eleve olcsobb, mint mondjuk egy

márkaszerviz,ott 10 ezer alatt nem nagyon jön ki semmi.

A leg olcsobb ha saját kezüleg csinálja ottnon ezt valaki

én is igy szoktam és akkor anyag árba kivan :)

2015. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha ezeket az egyszerű dolgokat magadnak cseréled ki. Olajcsere annyi hogy kitekered az olajteknőn található csavart és leengeded egy tálba vagy ami van az olajat, és utána kicsavarod az olajszűrőt és visszacsavarod az újat. Utána feltöltöd olajjal maximum értékig, és beindítod az autót járni hagyod kb 1 percig aztán ismét leállítod és utána töltesz mivel az olajszűrőnek is meg kell telnie olajjal. Üzemanyagszűrő cseréje kocsifüggő, de általában 2 bilincs és pár csavar tartja az egészet.
2015. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!