Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak, hogy a szélvédő...

Mit csináljak, hogy a szélvédőm ne legyen totál párás reggelre bellülről?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 05:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Igen, ki kell engedni a meleg párás levegőt az út végén. 10-esnek van igaza, ez az igazi fizika:)

Én úgy szoktam, hogy érkezés előtt kevéssel leveszem a fűtést, lehúzom az ablakot, azonnal átszellőzik a kocsi.

De ha nagy a hőingadozás még emellé résnyire lehúzva kell hagyni az ablakot. (csak ha van szélterelőd, és nem eshet be az eső)

[link]

2015. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
57%

Eszembe jut Golding regénye, a Legyek Ura.

Kezdek megnuyugodni. Ott is mindig az ostoba és hangos többség hallgattatta el azokat, akik a valóságot mondták. Köszönöm a nulla százalékot, tőletek megtiszteltetés volt.

2015. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Pollenszűrő XD ez egy 91-es f astra, azt se tudja mi az a pollenszűrő :)
2015. okt. 22. 11:32
 14/26 szántóvető ***** válasza:
31%
7+12,ment a zöld :)
2015. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Esetleg egy kis borotvahab is segíthet. Én még nem próbáltam de elméletileg ha áttörlöd vele akkor kevésbé fog párásodni. Szerintem egy próbát megér. Majd írj hogy hogy sikerült. :)
2015. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Utcán parkol a kocsim és!

Beülök, nyominyominyomi párszor nyomi a spricnire meg rákapcsolva maxra a légfújás szélvédőre és nincs gond.

Kb. első 100méter amikor a spricnit néha nyomogom...

Klimát se kell rányomni csak eszméletlen nagy párán.


Beülök és egyből indulok egy másodpercet nem várok csak míg becsatolom magam, kiengedem a kéziféket, bekapcsolom a mobilomon a BT -t, hogy kihangosítós fjeegység aktiv legyen.

2015. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Pollenszűrő XD ez egy 91-es f astra, azt se tudja mi az a pollenszűrő :)"


Kár vigyorognod van az F Astrában pollenszűrő.

[link]

2015. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Miután az első válaszoló pontjain végigmentél"


Nem volt poén egyik sem. Utálom amikor valami kis okos tininek szájbarágósan kell valamit elmagyarázni, de sajnos úgy tűnik a mai világban már másképp nem megy. :(


Na tessék:


-Hagyd leengedve résnyire az ablakokat.


Nem kell azt tudnom, hogy lakótelepi a kérdező, egy udvaron simán megtehető és akkor nincs hőmérséklet különbség nincs lecsapódás. Nem bonyolult dolog..


-Szüntesd meg a beázás okait.


Egy 91-es Astra simán lehet lyukas mint a sajt, és a szétrohadt padlólemezen bejutó vizet felszedi a szigetelés, és szépen párologtatja.


-Szárítsd ki az autó belsejét.


6. és 10. válasz hasonló.


Na okoska?

2015. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
49%
F asztra ott is rohad ahol fèm sincs XD
2015. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

lehet, hogy az újabbakban van pollen szűrő, az enyémben nincs, nem is lesz...

Még letekert ablakkal közlekedem, tehát mikor hazaérek kellőképpen ki van szellőztetve az autóm este, marhára nem lehet jobban kiszellőztetni, kipróbáltam már mielőtt kiírtam a kérdést mindent, résnyire lehúzott ablakoktól a párátlanító sóbizbaszon keresztül mindent, de sajnos minden ősszel/télen ettől a jelenségtől szenvedek és nem csak én, hanem a környéken minden autós.

Egy tó mellett lakunk, jelentősen hidegebb reggel a kinti levegő, mint ami a kocsikban van.

2015. okt. 22. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!