Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Autó problémával kapcsola...

TAXI91 kérdése:

Üdv! Autó problémával kapcsolatos téma lenne! Járt e már valaki úgy, hogy a diesel terepjárója ami fullextrás automataváltós nissan Pathfinder de lehet más terepjáró is! Menet közben fogja magát leesik a fordulat és 20km/órával megy!?

Figyelt kérdés
Nem lehet felpörgetni semmi! Majd valamikor felébred vagy csak újraindítás segít de később ismét ezt csinálja. Kivillan a szerviz lámpa! Valaki erre problémára orvosság?Ja és Nissan szervizben is volt már és ezek után is csinálja! Köszönöm az értelmes válaszokat előre is !

2015. okt. 23. 22:16
 1/4 szántóvető ***** válasza:
tehát vészüzembe kapcsol?valószínűleg semmi komoly,legalábbis nem mechanikai jellegű hiba.talán egy szenzor a sok közül vacakol.márkaszervizbe vitted?valamilyen hibakódot csak eltárol a computer.
2015. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze volt szervizben 2x is pénzlehúzás ! Nem tudják megcsinálni XD szégyen!
2015. okt. 27. 12:15
 3/4 szántóvető ***** válasza:
akkor vidd át osztrákba egy ottani szervizbe.
2015. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok. Nekünk is ez volt a kocsi problémája (2,5 dci, automata.)de leírom hogy tanuljatok belőle. Lámpánál álok gáz adásra nem reagál,újraindít elindul fékezek újra ezt csinálja. Szerviz vittem 20000ft rezsi óradíj, rákötötték a kiolvasót ,hibák sora. Üzemanyag szűrő csere vákumtömlő csere, a kocsi elindul jó megy '100000Ft , 1 hét újra ezt csinálja, szeretem a motorokat, fórum olvasás,you-tube -nézés , a fórumba irják hogy a féklámpa kapcsoló, Hát nem. A hiba a nyomástartó szelep volt,de a tanulópénzt kifizettem, 38000ft volt ,azóta megy mint az álom.
nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!