Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tankoltam dieselbe 7 lit...

Zoli67 kérdése:

Tankoltam dieselbe 7 lit benzint. Tankoltam még rá 50 lit gázolajat.1985 ös tds BMW kb 55L gázolaj és 7 liter benzin! 30 km mentem vele nem hallottam semmit a motoron. Mit tegyek mi baja lehet ha lesz tőle?

Figyelt kérdés
A Benzinkutas segítségével sikerült mind ez.Ő javasolta azt hogy rakjam tele nem lesz semmi baja.
2015. okt. 24. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. De az hogy nem hallottál semmit, elég rossz a füled. Mert egy kicsit keményebb lesz a motor hang.
2015. okt. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem lesz semmi baja, télen még szokás is hozzáadni egy kis benzint a gázolajhoz ha nagyon hideg van, hogy a parafin ne váljon ki.


Ha nagyon parázol akkor azt megteheted, hogy pl. leszívod a felét kannába és megint rátankolsz gázolajat tele, a kannás cuccot meg kis adagokba tankolod majd be.

2015. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jól válaszolt mindenki, nem akart a kutas sem becsapni...


Télen a magas hegyekben, mínusz húszban még a kamion tankjába is öntök néhány litert..az okot előttem írták.

2015. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja tőle annak a bömösnek. Nyugi.
2015. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha fér még, vagy fogyik valamennyi, még tankolj rá gázolajat, hogy még kisebb legyen a benzin aránya.
2015. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat
2015. okt. 25. 19:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért nem hallottam a motorhangot mert hangos volt a zene hihi
2015. okt. 25. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!