Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen Simson hátsó sárvédőt...

Ilyen Simson hátsó sárvédőt hol lehet venni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem pont ilyet , de ehhez hasonlót szeretnék , tehát az a lényeg ,hogy közel legyen a kerékhez.


u.i:Akinek nem tetszik ,annak nem kell beszólnia ,inkább ne írjon! Köszi!



2015. okt. 24. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Veszel egy Simson első sárvédőt, átalakítod a tartófülét és készen is vagy.
2015. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de hogy fogatom fel a hátso teleszkopra?
2015. okt. 24. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyári hátsó teleszkóp felső csöve csak porvédő, arra úgy ragasztasz, szegecselsz, csavarozol, hegesztesz, ahogy jólesik. Csak tudjon mozogni a külső csövön. A képen is látható MZ hátsó teleszkóp esetén a tartófület a rugóstag alsó bekötési pontjától kell felhoznod. Vékony lemezt használva rettenetesen lifegni fog a sárvédő, érdemes bordát nyomni bele vagy valami vastagabb lemezt, esetleg laposvasat beépíteni.
2015. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 joco5582 ***** válasza:
Lehet ilyet venni is. De nem túl praktikus. Ha van egy kis sár vagy víz, írtóra összeken. Megpróbáltam de Elment a kedvem tőle. A gond az hogy a kerékről lecsapódó rötyit valamilyen idommal tovább kell vezetni, vagy legalábbis az ülést védeni. Az ázott szivacs nem könnyen szárad
2015. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyobb képen jobban látszik a tartórúd:

[link]

Persze a fórumon is megkérdezheted a gazdájától, hogy milyen sárvédő és pontosan hogyan szerelte fel.

[link]


Vagy könnyebb a kerülő út, mint az egyenes?

2015. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kosz de sztem ha a teleszkop muayagjara rakom és raulok bele fog érni a kerékbe

Bocs csak a képet talatam nem latam h formon van . Ara vagyok regisztralva és nekérdezem . Koszia valaszokat

2015. okt. 24. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:

#3-nál én sem értem hogyan jött a műanyag burkolat, de amit a hozzászólás második felében ír, az megállja a helyét.


Ennél az a cél, hogy együtt mozogjon a kerékkel: olyan helyekre kell rögzíteni, ami így mozog. Adja magát a rugóstag alsó bekötési pontja: csavar is van amihez lehet csavarozni, jó helyen is van. Viszont azon a két (bal és jobb) ponton nem áll meg stabilan, kell egy harmadik is - arra igazából csak a kerék előtti lengőkar rész tűnik jónak.


Bármilyen Simson méretű kerékhez való sárfogó megteszi, pl. Simson első sárfogó. Onnantól a többi sima ügy.

2015. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen én is azért gondltam
2015. okt. 25. 11:15
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2015. okt. 25. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!