Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozza az egyenetlen...

Mi okozza az egyenetlen alapjáratot 1.9 PDTDI meleg motornál?

Figyelt kérdés
SOS segítségre lenne szükségem. 1.9 PDTDI AVF Passat meleg motornál alapjáraton úgy jár, mintha nem menne egy henger. Ha 1 mm-t mozdítok a gázpedálon, kisimul az alapjárat. Ez a jelenség csak 90°C-os motornál jön elő. Amíg nem üzemmeleg, addig jól működik. A VW szervizes szerelő szerint a korrekciós értékek jók, így nem PD elem hiba lehet. Légtömegmérőt cseréltünk, de semmi javulás. Ha van valakinek ilyen tapasztalata, kérem írjon. Köszönöm!

2015. okt. 24. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
diagnosztika?
2015. okt. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Látom, hogy lassan egy éve kérdezted,azóta biztos megoldódott. Nálad mi volt?

Én MAF szenzort, EGR szelepet pucoltam, korrekciós értékek szintén jók, minden szép mégis néha mintha kihagyna.

PD elem tömítéskészletet és hidrotőkét még nem cseréltem, illetve a tandempumpánál sem mértem nyomást...

Igazából az infokat gyűjtöm, mi az amit érdemes még megnézni.

2016. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor pd válasza:
Sziasztok! Problèmátok megoldódott? Èn sajnos ezzel szenvedek. Ha van megoldás kèrnèk segítsèget.
2018. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valaki tud valamit a jelenségről ? Mert sajnos engem is érdekelne .
2019. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bolek1983 válasza:
Helló. Meg van már valakinek a pontos hiba mert érdekelne..😀
2022. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!