Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen családi autót vegyek?...

Klarenzo kérdése:

Milyen családi autót vegyek? Elég az 5 személyes, nagy csomagtérrel.

Figyelt kérdés
Most vettünk egy Toyota Corolla Versot, de rengeteg kívánni valót hagy maga után. Többek között a Ford Focus-, ill. Mondeo kombit néztem, de semmi tapasztalatom nincs a Fordokkal. Az ár kb. 1.000.000,-
2015. okt. 25. 12:35
 1/3 Gábor t ***** válasza:

Szia. Szemezgettem neked, amiken elgondolkoznék. :)

[link]


[link]


[link]


[link]

ha most kombit akarnék, a meg adott árban, ezek tetszenének.

2015. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ford focus mk1rol tudok velemenyt mondani ,mert gazdaja voltam 2 evig egy sedannak :)

Ha rabolintasz,akkor Ghia felszereltseggel vedd. Lufik, 4villanyablak ,villanytukrok, faberakas, belulrol nyithato csomagajto, klima,ulesfutes,tralala...

A futomuve legendas,ha utana olvasol. Ev autoja is volt, itthon illetve Amerikaban is. Motorja : 1.4est vezettem ismerosnel,nem ajanlom..nagyon lomha 1.4es f astra ram vert. 1.6 mar kenyelmesen elvisz ahova akarod. 1.8 (nekem ilyen volt) Ez mar nem erzi mrg ha 4en ultok benne es a csomagtarto is kivan be'lelve,de ha egyedul mesz akkor elegge sportosan mozog . 2.0 motorral sajnos nem vezettem. Az 1.8nak fogyasztasa horrorisztikus ertek..szamomra, Ovatos gyorsitasokkal 100as atlag tempoval 7.4liter. Ha nem foglalkoztam az ovatossaggal,csak dinamikus vezetes 10liter..de akkor meg 130-40tol tobbet nem mehetsz..viszont ha ugy gyorsitasz hogy 5800nal valtasz el vegig es atlagosan 160-200 kozott mesz akkor 15,7 liter jott ki nekem :o

Muszaki problemai: Hatso ivek rohadasa, es kopo alkatreszek csereje a futomuben..ezen kivul 2ev alatt nem romlott el rajta semmi.

2015. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos tippeket! :)
2015. okt. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!