Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1997es Suzuki Swift 1300as...

1997es Suzuki Swift 1300as motorral nemrég volt egy időszakos ellenőrzésen. Ott mondták, hogy az autó alján észrevehető, hogy a váltóolaj szivárog. Szerintetek sokba kerülhet ennek a hibának a kijavítása? Befolyásolja rövid távon a sebv. Működését?

Figyelt kérdés
A sebváltó működésében nincs hiba amúgy és olajfolt sincs az autó alatt. Köszi a segítséget!

2015. okt. 25. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Megcsináltatni sokkal kevesebbe, mint később helyrehozatni, amikor már nagyobb a baj. Szvsz pár ezer Forint. A lukat ugye ki kell kijavíttatni, a hiányzó váltó olajat meg pótolni.
2015. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veterán vas ***** válasza:

Az elég érdekes, hogy szivárog az olaj, de nincs alatta folt.

Mindig más helyre állsz? ;)

2015. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Swifteknel ezt általában a szelepszár szimmering csere orvosolja. 10 ezer körüli összeg, de mindenképp meg kell csináltatni.
2015. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok, bocsánat még fáradt vagyok es hülyeséget írtam... Nem szelepszár szimmering, hanem váltó szimmering, kb. 1500 Ft+pár ezer munkadíj.
2015. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, nem annyira szivárog hogy csöpögjön, csak nem száraz ott, az olajleeresztőnél. A szerelő szerint azzal nem nagyon tud mit kezdeni.
2015. okt. 27. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!