Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Letöltöttem egy waze nevű...

Tomcatters kérdése:

Letöltöttem egy waze nevű applikációt (fix illetve mobiltrafit, úttorlaszt, közlekedési dugót hivatott előre jelezni ). kinek mi a véleménye, tapasztalata róla,? Mennyire megbízható

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 12:28
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%

trafira mindig kell számítani,arra nem lehet alapozni hogy a waze-en nem jelölt be senki azon a szakaszon trafit.

a fixek azok megbízhatóak szerintem rajta.

nem nagyon használom amúgy de volt hogy jelezte hogy valami van az egyik úton és tényleg ott volt le robbanva egy kamion.

2015. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Online, mobil adatforgalommal a hasznossága attól függ, mennyire gyakori, hogy az útvonaladon kellően sok a waze használó van. Budapesten aránylag sok, alsóbb rendű vidéki utakon ritka.

Közösség nélkül közösségi információ nem igazán van.

A leadott jelentéseket súlyozza a rendszer. A kezdő felhasználó jelentése kisebb figyelmet kap. Azt nem tudom, ha valaki már régi felhasználó, sok pontszáma van, de rendre hülyseégeket jelent, azzl mi történik.

2015. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) (mobilnetem is van)

Igen az egy buktató sajnos, ha épp te latod meg eloszor a traffit :)

Igazabol sokat a 2/a jarok budapest-retsag között illetve Budapesten belül :) Akkor a lényeg , hogy bejelolik rajta a traffit v barmi mast amit látnak :)

2015. okt. 26. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Torlódást, balesetet, ködöt, úthibákat, stb.

A rendszer olyant is tud, hogy a használók sebességéből kiszámít átlagos haladási időt, s erről tájékoztat is, és esetleg elterelő útvonalat javasol, eleve úgy tervez.

Olyant is csinál, hogy ha mondjuk 70-90 körül autózol, s rövid időn belül lelassulsz, mondjuk 40-re, megkérdezi, hogy dugóba kerültél-e. Rábökhetsz az igenre, nemmel, ha csak azért lassultál, mert mondjuk keresel valamit.

Persze piros lámpáknál nem fog aggódni, meg egyáltalán bármiféle megállásnál sem.

Trafi elkerülésében segíthet, de nem 100%.

2015. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Használni fogom, hasznos kis appnak tűnik :) Köszönöm mindenkinek
2015. okt. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!