Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek igaz-e hogy a...

Engound kérdése:

Szerintetek igaz-e hogy a Nissan GTR V6-os motorával sokszor vagy hamar szoktak lenni gondok? Vagy szerintetek ideális autó lehet? Tudom hogy minden autóra költeni kell valamennyit ha úgy van, de az sem jó ha rossz véleménnyel vannak róla az emberek.

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Ideális autó egy GT-R sosem lesz, mert nem sok másra jó, mint villogni és a piros lámpától elrajtolni a következő piros lámpáig. Amikor egy szekrényt kell elvinned valahova, törheted a fejed, miért nem vettél helyette egy full extrás Audit.


A motorjával kapcsolatban annyit, hogy egy nagyon kihegyezett konstrukció. Nem egy rossz motor, és egy ismerősömnek van is egy 2012-es példánya, nyüstöli rendesen de semmi baj nem lett vele az eddig megtett 45 ezer km alatt. Arra viszont mérget vehetsz, hogy ha van vele valami baj, akkor egy új kisautó vételárát is ráköltheted - ha ilyen autód van, erre számítani kell.


Sportkocsi viszonylatban egyébként nem problémás autó, sokkal több a gond egy Ferrarival vagy Astonnal, és sokkal drágább azokat szervizelni (és megvenni is).


Mindenesetre ha veszel egy ilyen autót, tegyél félre 1-2 milliót, mert bármikor lehet vele baj, és ha van, akkor az sokba fog fájni.

2015. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a motorja alapkiepitesben viszonylag tartos es stabil, a valtoja erzekeny.
2015. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért érdekel az "emberek" véleménye? Maximum azoké lehet érdekes akinek van GTR-ük és használják már évek óta. Egyébként már nem kell tőle félni, mondhatni kinőtte a gyerekbetegségeit. Motorikus gondja sose volt, csak a rajtautomatika miatt ment tönkre az erőátvitel egy idő után.
2015. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy 480-600 lóerő között gyártott benzines twin tubo V6. Pöppet bonyolultabb, mint az 1000-res Swift 3 hengeres blokkja, igaz egy nullával erősebb is :D


Igen, minden autóra költeni kell néha. Erre is. Csak épp nem mindegy, hogy egy átlag autód van vagy egy "szupersportkocsid".


Szerintem ideális autó lehet. Van a mobile-n pár eladó, van olyan amiért 90 millió felett kérnek. Az pont ideális. Ha egy ilyet megveszel akkor már a kutyát sem érdekli, ki mit gondol- kivéve ha neki Koenigsegg-je vagy valami normálisabb Ferrarija van :D

2015. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek itt a gyik-en nem sok létjogosultsága van.......főleg mivel az emberek nagy része azt sem tudja mi ez az autó,nem hogy arról nyilatkozzon,hogy szokott-e lenni vele gond......
2015. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
100%
Az 1# értek egyek és az 5#. válaszolóval nem mivel én is jártam sok sportkocsival értem alatta 911 turbóval lamborghini gallardóval és GT-R- el és egyebekkel és ha sportkocsiról beszélünk a GT-R a legmegbízhatóbb és a legkevésbé szervizigényes de azt is jól mondta az első hogy ha kell egy új autó ára is kevés rá tehát nem megvenni a sok hanem fenntartani !
2015. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!