Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focusban hova tud elbújni...

Ford Focusban hova tud elbújni egy napszemüveg?

Figyelt kérdés

Fura esettel állok szemben, és tanácstalan vagyok, mint egy kisközség. Áprilisban nálunk vendégeskedett egy barátom, és többször szállítottam is őt ide-oda, lévén, hogy munkát keresett. Borult idő volt, tehát csak miután elment, azután vettem észre, hogy eltűnt Polaroid napszemüvegem. Átkutattam az utastér minden zugát, különös tekintettel az anyóssülés alatt, mert azt gondoltam, hogy a hosszú lábaival valahogy leverte a szemcsit. Nem találtam. Miután határozottan tudtam, hogy a kocsi mindig zárva volt, a szemüveg pedig az ő igencsak dundi tokjával együtt tűnt el, akárhogy utáltam is magam ezért, azt kellett hinnem, hogy a barátom csapta meg. Főleg, hogy pont akkor be volt gyulladva a szeme, és zavarta a fény.

Nos, a lényeg: ma délelőtt a jobb hátsó ülés lábterének közepén feküdt a szemüveg.

Minimum 2-3 hetente takarítom a vasat, ráadásul akkoriban a feleségem is benézett minden zugba. Hol a bánatba volt eddig?



2015. okt. 28. 12:38
 1/3 A kérdező kommentje:
És hogyan keveredett hátra? Elöl, a sebváltó mellett tartottam, hogy kézbél legyen.
2015. okt. 28. 12:42
 2/3 SándorÚr ***** válasza:
biztos 1,8-as mondeo motoros, te meg taposad neki mint az állat, a szemcsi meg sokszor a különböző erők hatására csak lebegett a térben és ide-oda úszkált...
2015. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
MK1? Nekem az ülés alján vannak valami madzagok (nem ülésfűtés, az nincs vagy nem tudok róla, nem érezhető), abba felakadhatott.
2015. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!