Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebből lehet baja a férjemnek?

Ebből lehet baja a férjemnek?

Figyelt kérdés
Koccant a heten egy mercissel. A férjem volt a hibás. Am a mercis egy Skoda Octavia forgalmijat küldte at, ergo nagy eséllyel biztosítási csalásban jatszik. En tuti szóvá tennem, hogy nem skodaval találkoztam, de a férjem nem, mert "rossz arcú" volt a mercis. Lehet ebből baja, hogy mas kocsi fog szerepelni a bejelentoben?
2015. okt. 29. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én tuti rákérdeznék. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Simán lehet, hogy csak véletlenül küldött rosszat. Vagy a titkárnőjével küldette el és az rosszat küldött. Bármi lehet.

Egyébként nagy a kár? Nem tudnátok kifizetni zsebből a biztosító kihagyása nélkül? Hogyha tényleg gázos a pasi és csalni akar.

2015. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jaj, a kérdésre nem válaszoltam :)

Igen, lehet baja. Asszisztál egy biztosítási csaláshoz. (ha tényleg csalás lenne)

2015. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Igen,komoly jogi és anyagi következményei lehetnek. Rendőrt kellett volna hívni. Ajánlom,hogy keress egy ügyvédet!
2015. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"rossz arcú"? Szóval egy olyan "tudjuk melyik népcsoportos"? Biztos hogy a férjed volt a hibás, vagy csak kényszerből ismerte el? Rendőrt nem hívott senki ugye?
2015. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólni kell, mert ha utólag derül ki, sajnos a férjedet fogják jogilag felelősségre venni, mert ő volt a kár igénylő. Nagyon fontos, hogy szóljon!
2015. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat. rosszul olvastam, látom, hogy a férjed volt a hibás, de akkor is mindekép szólni kell!
2015. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hívott rendőrt?
2015. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

elég sok kérdés merül fel ilyenkor..

nem hívtak rendőrt, tehát nem kellett alkoholszondás ellenőrzés, és a kár sem volt pár tízezernél több..aztán gondolom a baleset utáni fényképek, és videó visszanézése sem változtat semmin..


egyébként lehet baja..


ilyen hülyeséget még nem is hallottam, hogy más autó szerepel a bejelentőben..nm is értem..mennyit kerestek ezen a bulin?


persze ha sem tanú(k), sem fénykép nincs, akkor akármi is lehet, de hogy nem jön ki a férjed jól a buliból, az biztos.

2015. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Nem toltottek ki a balesetnél kárbejelentot amire beírták a rendszámot, kotvényszámot, tipust stb?

2. nem készítet pár képet a kárról?

3. Eszébe ne jusson belemenni ilyesmibe, mert konnyen és nagyon megutheti a bokáját.

2015. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hiányzanak információk a jó válaszhoz.

Esetleg lehetséges, hogy a Mercin csak pár tízezres kár keletkezett, ehelyett a kötelezővel akarják kifizettetni egy totálkáros Octavia árát, amivel a gazdája részegen fejre állt és nem látta rendőr.

2015. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!