Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos fékrásegítő? Mit...

Elektromos fékrásegítő? Mit javasoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy Audi A4-esem, a nyáron vettem és sajnos nem sokkal vásárlás után kaptam egy motor elektronika hibát, kiderült, hogy a Fékrásegítővel vannak gondok, legalábbis azt mondta a szerelő.

Olajcsere, vezérmű csere megvolt. Mondta a szerelő aki megnézte hogy teljesen jó minden, csak az "elektromos fékrásegítő" nem jó és hozzátette, hogy egész nyugodtan mehetek hosszú útra is, nem lesz baj. Eddig nem is volt, teljesen tökéletesen megy az autó, nem észlelek problémákat, viszont a motor elektronika jelzés világít és semmiképpen sem megnyugtató, mert ha valós baj van, akkor azt nem fogja külön jelezni. Körbetelefonáltam, és kiderült, hogy nincs is olyan, hogy "elektromos fékrásegítő".

Ez van a logban amit visszaadott a program:

"17887 - Brake Boost Vacuum System

P1479 - 008 - Mechanical Failure"

A víztartály mellett van ez a kis cucc amit ki kellene cserélni, viszont 100 000 forintba kerül és nem nagyon telik ilyesmire pillanatnyilag.

Hogy kérdezzek körbe, mire van szükségem?



#Audi #Audi A4 #fékrásegítő #motor elektronika hiba
2015. okt. 29. 11:10
 1/3 szántóvető ***** válasza:

nézz szét a neten,biztosan vannak leírások. [link]

ezenkívül semmi extrát nem tudok mondani,nyilván profi helyre kell vinni ahol értenek hozzá.300euro egyébként sem nagy pénz,főleg ha prémiumnak számító audid van.

2015. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a volvómból indulok ki...mindenfélét mondtak egy elektromos hibára, eszméletlen árakon..

nos vettem egy olyan könyvet(egy bécsi szervízben), amiben benne volt a teljes, részletes elektromos rajz... egy nap alatt meglett a hiba.


miért is mondom? nos az elektromos rajz megmutatja, van-e elektromos fékrásegítő, ha igen, akkor hol, és mi a hiba...én csak kormányrásegítőről hallottam, de az az én hibám...


szóval szerezz, vagy tölts le egy elektromos rajzot, és már sínen vagy..

2015. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak be kellett írni a googleba a ibakódot és a kulcsszavakat...

[link]


és egy kép:

[link]


Van neki elektromos vákumszivattyúja, ami fokozza a vákumot... csak kicsit kicsi a rajz

2015. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!