Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mitől sportkocsi?

Ez mitől sportkocsi?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek nem inkább úgy sportkocsik, mintha az agárhoz hasonlítanánk egy kis méregzsák tacskót?



2015. okt. 29. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez egy rohej, meg a mazda mx-5 is az, nem sportkocsi.
2015. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A kabrio nem feltétlenül sportkocsi, de nem zárja ki egymást.

Mx-em nekem is volt, nekem tetszett a formája, de semmiképpen nem tekintettem rá sportkocsiként. A kabriózásban azt szeretem amikor szépen a hegyek közt vagy a parton goroulok, max 80ig. Nem szeretem amikor letépi a fejem a szél, és a kabriózás nem is rről szólna.


Persze más ha lenne az embernek egy 308 GTS.;)

2015. okt. 29. 21:59
 13/16 anonim ***** válasza:

""A teljesítmény édes kevés, hiába 400LE egy A8, attól még pályán vagy szerpentinen odaveri egy 1.8as Lotus Elise."


Biztos vagy benne?"


Nekem csak 272 lovas a Volvo S80, egyenesen nagyon megy. Viszont azt a b*uzi nagy 1700 kilós bódé sosem fog úgy menni szerpentinen, mint egy Lotus Elise vagy egy akármilyen középmotoros normális 150-200 lovas sportkocsi.

2015. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
John, én itt Erdélyben a bu*i nehéz Audi A6-al a szerpentines utakon bizonyos kanyarokat 100-al a könyöklőn támaszkodva beveszek, és az autó meg se nyekken, míg az atomstabilnak tartott 325-ös E30-as BMW-vel 90-nél azt hittem meghalok ugyanazokban a kanyarokban, már a gumi is nyikorgott. Pedig nem bontószökevény volt, hanem teljes futóműfelújítás megvolt, Dunlop gumik, meg minden ami kell.
2015. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14: de nem helyénvaló 3-as bmw-t A6-tal hasonlítani. Az inkább 5-ös. Nézz meg egy A4-et. Nekem van 3-as is meg 5-és is. A 3-as útfekvése ott van ahol bármelyik középkategóriás autónak mint a focus vagy astra. De legalább a jó végén hajt.:)
2015. okt. 30. 21:12
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van az EPS-től kezdve minden 3 betűs csoda a kocsiban. Lehet te beveszed 100-zal, én is bevenném 100-zal, egy igazi sportkocsival meg a 150 sem lenne gond :)


Egy jó súlyelosztású sportkocsi ott még tőgázon megy, ahol mi már felborulunk, kisodródunk :)

2015. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!