Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Patrol vagy Toyota...

Nissan Patrol vagy Toyota Land Cruiser?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez költői kérdés. kb. 2000-2003-as évjárat érdekel mindegyikből. Városi és terephasználatra kell. A terep hobbi. Szeretnék vele off-road túrákra menni.

2015. okt. 29. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Patrol
2015. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Városi használatra teljesen értelmetlen egy ekkora nagy batár... Terepre inkább a Land Cruisert venném a kettő közül (bár magamnak meg inkább Pajerot vettem).
2015. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem közlekedek sokat a városban sem. Azért kell nagy, mert olyanra szeretném tuningolni, hogy aludni is lehessen rajta, benne.
2015. okt. 30. 00:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Szinte mindegy, szuper mind a kettő, és igen megbízhatóak. Az alapján döntenék, hogy mit sikerül találni jobb állapotban.
2015. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A Toyota jóval drágább hasonló korosztályban és a Nissan jobban is tetszik. Egy régi családi ismerős,aki 40 éve foglakozik autókkal, mondta,hogy a Toyota a legmegbízhatóbb szerkezet, műszakilag is valamivel jobb, mint a Nissan, merthogy a Nissant állítólag a franciák rakják össze. Szóval ezért tettem fel a kérdést, hogy van-e még valakinek tapasztalata mindkettőről.
2015. okt. 31. 02:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Patrolokhoz még nem sok közük van a franciákhoz. De ha lenne is, mellékes a dolog, nézd csak meg, hogy például régebben is a Bamako rallyra hány ilyen Nissan ment el gond nélkül. Meg persze Toyota is.
2015. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az Y60 illetve Y61-es Nissan Patrolnak még köze nincs a Franciákhoz.

Megbizhatóságról annyit, hogy a Toyotáról nem tudok semmit, de nekem eggyel régebbi hosszú Patrolom van. 2.8 TD, 25 éves létére pöccre röffen, baj még nem volt vele, motorikusan sem. Ebben az évjáratban amit Te nézel is létezik a ugyanaz a 2.8 as motor, amiről csak jót lehet mondani.

Egyébként a Land Cruiser mégha centikkel is, de kisebb.

Én a Patrolra szavazok.

2015. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az előző hozzászólónak nagyon köszönöm a válaszát. Végre egy tulajdonos :). Y61-est néztem, beleszerettem, imádom,hogy egy tank, nincs ellenfél, irány a végtelen.
2015. nov. 1. 01:11
 9/13 anonim válasza:
100%

A Nissan-t angolok rakják össze, Sunderland mellett akkora Nissan gyár van, hogy betojsz.

Volt szerencsém járni ott két alkalommal.

Egy Newcastle-Gateshead-I lakos

2015. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
És magam a Nissant választanám, igaz Toyotát egyszer és egyet vezettem életemben, míg Nissanból volt kettő is, s az új, kb egy éves Toyota nem ment rendesen fel egy nagyobb dombon, míg a 10+ éves Nissan Cherry 1.3 és a szintén 10+ éves Primera 2.0 a falon is felment.
2015. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!