Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oktató váltás új autó vezetése?

Oktató váltás új autó vezetése?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz oktatóváltás után az új autó kezelését megszokni? 25 óra után váltok és ugye másik oktató másik autó lesz. Félek,hogy nehezen jövök bele az újba ezen egész jól megy már csak az oktatóval van gond. Szerintetek hamar belejövök a másikba is? Aki volt ilyen helyzetben kérem irjon.

2015. okt. 30. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha gondot okoz, akkor főleg örülj neki, mert legalább megtanulsz alkalmazkodni. Máskülönben a saját kocsiddal is gondban lennél később.

Ha majd már vezettél 30-40 autót, könnyen fog menni (bár tudom, hogy a legtöbb ember egész életében nem vezet annyi autót). Én 155-nél járok, sok meglepetés már nem érhet egy autóban.

2015. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én is annó váltottam oktatót amikor már forgalomban mentünk, mert kibírhatatlan volt, állandóan kiabált velem. Nála egy dízel Audi A6-ot vezettem, utána fura volt a másik helyen a benzines VW Polo Classic-ra átszokni. Ugye benzinesnél nem úgy van, hogy szép lassan felengedem a kuplungot 'oszt megyek előre, ott még ösztökélni kell kicsit a gázpedállal is, hogy ne fulladjon le, ezt meg kell szokni, de nem lehetetlen. :) Pár óra kell amíg hozzászoksz az biztos.
2015. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!