Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy bmw e36 316i-m mentem...

Van egy bmw e36 316i-m mentem az autóval, gázt adtam es pár percel előtte égett szag lett es utánna nem tudtam gázt adni az autónak leesik az alapjárat es nem indul el . Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Fekete lyuk hatósugarába került az autó, idő anarchia alakult ki, s annak következtében átszakadt az időspirál, összekuszálódott az eseménylánc....

Úgy mentél az autóval, hogy az nem indult el, nyomtad a gázt, majd égett szagot éreztél, leesett az alapjárat.


Az is lehet, hogy csak egyszerűen besült a motor, de akkor más sorrendben történtek az események: elindult az autó, nyomtad a gázt, égett szag, nem reagál,leáll, nem indul

2015. nov. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A történetek úgy kezdődnek, hogy van bevezetés, utána a bonyodalom és a végén a (meglepő) fordulat.

Itt a leírásban valahogy felcserélődtek a részek. Bonyodalom, majd bevezetés, és a végén a fordulat, azaz itt az autó esetében annak hiánya. Elég tarantinósan ugrálnak a szálak az időben.

Azt tudtad, hogy az autók fekete füsttel működnek? Ha kiszáll a fekete füst, akkor megállnak. Kivéve a dízelek, azok még húzzák úgy is egy darabig, mert azokba több fekete füstöt tettek gyárilag.

Valószínűleg itt is ez történt.

2015. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!