Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ennyiért megvenni?

Megéri ennyiért megvenni?

Figyelt kérdés
Adott egy kereskedés .. 2003.12 havi 2.0 benzines honda accord 154.000 km -el 2.199.000-ft szinte full extrás kivéve autómata , de az nem is hiányzik nekem kívül-(belül=utastér) rendben van
2015. nov. 1. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondhat bárki bármi jót róla, 12 éves autóért nem adnék több mint 2M forintot.
2015. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyiert mást vennék!
2015. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomcatters ***** válasza:
Nekem is ilyenem van enyem 2004 es .. jo autó nagyon .. amúgy megérné, de a piaci helyzet mast mutat... annyiert azt senki nem fogja megvenni, én is gondolkodtam annó, hogy lecserelem egy 8.gen re, de tul sokat buknek rajta max 1.8 ha el tudnam en is adni .... de annyiért meg nem fogom (ne vedd meg, ott lesz az par honap mulva is 2m alatt az biztos :)
2015. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Te mit vennél és miért nem vennéd pl ezt ?

#3 neked mióta van meg az autó és mit kellett rajta javítani (tapasztalat) ?

2015. nov. 1. 18:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Mind a 3 ment a zöld kéz eddig :)
2015. nov. 1. 18:26
 6/6 Tomcatters ***** válasza:
Nekem új kora óta van meg ... elvileg 0km en vettem szalonból, amibe ha jol emlekszem 200km volt.. Most van benne 141 néhányezer km , ami nem sok .. eddig semmi nem volt vele a kopo alkatrészeken kívül .. leg nagyobb baja az a benzinszürő csere volt (kicsit néha néha berángatott) az volt 40.000 ft , más nem, illetve van 1-2 dolog ami idegesít.. mivel műanyagból van az első lámpabúra is, így kicsit bemattult.. besárgult a xenontól , de már orvosolva lett uj lampatestekkel .. :)
2015. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!