Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újabb típusú Fiat autókon...

Újabb típusú Fiat autókon látni kék és piros alapú emblémát is elől. Van ennek valami jelentése, pl utalás az üzemanyagra, vagy bármi más?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A márka története során volt pár logóváltás, itt láthatod mindet a megjelenésük évével együtt.

[link]

2015. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a 2006-tól használatos új logót láttam már kék és piros háttérrel is, és erre irányult a kérdés, hogy van-e különbség a két szín használata között. Először arra gondoltam, hogy a pirosat a benzinesekre, a kéket a dízelre (vagy fordítva), de végül nézegettem csomó grande punto-t pl, és láttam hogy benzinesen is előfordul mindkét szín és dízelen is. Szóval nyilván nincs a logo háttérszínek ilyen szinten köze az autó paramétereihez.
2015. nov. 14. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!