Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az AUDI-ról?

TheCruve kérdése:

Mi a véleményetek az AUDI-ról?

Figyelt kérdés

Konkrétan Audi A3 1.6, 2006 és attól fiatalabb!


Autót szeretnék vásárolni,anyagi okok miatt nem tudok újat, sőt nagyon fiatalat sem venni..

Viszont mint autó az AUDI nagyon tetszik... Még sajnos nem vezettem, de remélem hamarosan kipróbálhatok egyet.

Találtam egy A3 1.6-ost , az ára 1.900.000. körül van. Jól felszerelt.

2006-os, 190.000 km, Benzines...

Véleményetek?

Gondoltam rá hogy elhívok egy szerelő ismerőst és átnézetem vele mielőtt bármit is lépnék...



2015. nov. 2. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

"Gondoltam rá hogy elhívok egy szerelő ismerőst és átnézetem vele mielőtt bármit is lépnék..."


Ne csak gondolj rá, tedd is meg. 190e km nem múlik el nyomtalanul, de az egyik ember vigyáz rá, a másik meg leéli. Olvass utána a típusnak, a motornak, nézzétek át alaposan - ezek nélkül nem is szabadna nekiindulni a vásárlásnak.

2015. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp azon vagyok :)
2015. nov. 2. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
FSI motorost nem vennék, ugyanolyan problémái vannak, mint az új társainak, de a régi szívócső befecskendezéses motoroknak nincs ilyen baja, igaz picit többet esznek, amúgy eleve nagyobb motorral venném, 1.6 elég harmatos, mert nehéz a kocsi
2015. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha a 102lovas 1.6 van benne akkor ott az olajfogyasztással kell számolni jelentősen mert alulméretezett az az "őskövület motor" ami benne van.



Én ezt az autót 1.9pd (105ló) vel vagy 2.0fsi (150ló)venném.

2015. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
FSI-t szeretik a szerelők, ad nekik munkát bőven. Amúgy olcsóbb Audik még nem igazán adnak semmivel se többet mint egy VW, csak kicsit drágábban...
2015. nov. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!