Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a szerény véleménye...

Kinek mi a szerény véleménye arról, hogy melyik a legmegbízhatóbb/ drágább akku? Bosch vagy Varta?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 19:27
 1/7 dirtboy ***** válasza:

nem mindegy hogy melyik típus,vannak márkán belül kategóriák

egyébként kb egyformán bírják valamint mind a kettő márkánál előfordulhat gyári hibás darab


kevésbé reklámozott és elterjedt hazánkban de a világ második legnagyobb akkumulátor gyártója az exide,az ő aksijait is nézd meg.

2015. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gábor t ***** válasza:
Szia ahogy előttem írják,Exide maxima 2005 szeptemberében vettem, még mindig jó.
2015. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a legmegbízhatóbbak nem a kérdezettek..csak drágák..
2015. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Bosch S3-van az egyik autóban, eddig nem volt vele probléma. A másikban valami Perion van több, mint 5 éve, még az is bírja. :)
2015. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a két márka már rég nem azt a minőséget tudja amit kellene. Talán az Exide és a Banner most a legjobb.
2015. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem most kezdett kinyúlni egy Bosch S3 70ah akku, fene tudja mennyi idős volt, evvel együtt vettem az autót 3 éve. De már akkor se nézett ki túl frissnek.

Szerintem olyan 7-8 éves lehet.

Egy öreg dízelt kellett meghajtania, egy ékszíjszakadásnál csontra lemerítettem, lehet, ez tette be nála a kulcsot.

Illetve a negatív kábel is már kissé porúzus volt, szóval normál karbantartás mellett jódarabig elmennének ezek. :D

Most kicseréltem mindent, és raktam bele egy 77ah-s Varta-t.

(Következőnek az önindító lesz zárlatos, vagy világításnál leég valamim...)

2015. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szolovjov ***** válasza:
Nekem volt már Bosch, Banner, meg magyar Jászakku-s termék is. 1,5-2 év után meghalt mind. Garancia 2 év van mindegyikre. Úgyhogy az olcsót választom.
2015. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!