Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden Minarelli AM6 blokk...

Mocis99 kérdése:

Minden Minarelli AM6 blokk ugyanolyan?

Figyelt kérdés

Van egy Aprilia Rs 50 2008-as évjáratú motorom és szeretném tuningolni. A motorra azt írják hogy ez Derbi blokkos ami teljesíti az EURO 2-es normákat. Van e valami különbség e-között a blokk között és a többi között? Gondolok itt arra ha veszek egy Minarelli Am 6 blokkba való 70ccm hengert az rá fog menni az enyémre is? És a főtengely megegyezik? Kuplung? Kipufogó az tudom hogy másmilyen de a rezonátor része az hasonló?

Mivel ehez az RS-tipushoz nagyon kevés alkatrészt találni újonnan de a használt alkatrészből nem akarok olyat venni ami nem kompatibilis a motorral.



2015. nov. 4. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen Derbi blokkos ha nem a szívlámpás RS.

És elég sokban hasonlít a két blokk, de teljesen más alkatrészek kellenek hozzájuk.

A henger sem fog rámenni.

2015. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 joco5582 ***** válasza:

Érdekes, mert nekem egy Rieju és Generic blokk van otthon. A Generic blokkra én "univerzális Minarelli am6" RMS hengert tettem. Semmi az égegyatta különbséget nem tapasztaltam. Biztos vagy benne, hogy a henger eltérő?

Abban egyetértek, hogy a kuplung kinyomó\dekni eltér, de hogy a főtengely és a henger eltérő lenne az kétlem.

Esetleg nincs képed a blokkról?

2015. nov. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2: Igen, mert az a blokk amit a Genericbe tesznek egy kínai másolat.

Az eredeti az az amit a Riejuba,Hondába,Apriliába,Yamahába stb. tesznek.

Abból lehet megismerni hogy más a jobb oldali dekli.

Az eredetin középen van egy csillagcsavar, a másolaton egy imbusz előrébb tolva.

2015. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 joco5582 ***** válasza:
Igen, de a henger, és főtengely ugyanaz. Webshopban se választható Motortípus szerint
2015. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!