Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm motortere kerregő...

Az autóm motortere kerregő hangot, és a kipufogó erőteljes fehér füstöt ad magából, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég megtettem az autóval 800km-t, semmi gond nem volt. 1 hét múlva ugyanezt, az autóm megállt az autópályán. Sebességbe rakva lefulladt az autó, pár újra ráindításra masszív padló gáz hatására elindult, haza tudtam vele jönni. Az autó azóta megy, de valami nem oké... A motortér folyamatosan enyhe kerregő hangot ad magából, és fehér füstöt okád. Lecsavartam az olajsapkát, olyan mintha égne benn az olaj, füst szivárgott belőle. Köszi a válaszokat, Üdv!

2015. nov. 5. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy masszív hengerfej lesz.

A tágulási tartály nincs tele olajjal?

2015. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
megfőzted a motort,megégett az olaj is.szét kell kapni a motort és kiderül hogy mennyire nagy a baj.benzines az autó?
2015. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Wv Polo 3, benzin
2015. nov. 5. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:

de sok okosvanitt...

feher fust= viz

viz kerult a hengerbe..megrepedt a henger fala a vizesperselyeknel es beszivarog a viz. Ez oldja az olajat es rossz lesz a motor kenese...a higitott olaj nemtudja elvezetni a meleget es ezert serceg mert forrasban van. draga lesz..nem kicsit,nagyon!

bar ne legyen igazam

2015. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
4-es:te se írtál mást mint az előzőek,bár az kétségtelen hogy pontosabban és részletesebben kifejtetted.a hengerfej túlmelegedés miatt reped meg ill. deformálódik.az alap hogy a dugósort cserélni kell ilyenkor,ehhez jön az elégtelen kenés miatti motorzaj ami szintén probléma.szóval komplett generál lesz ebből vagy másik motor.
2015. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
Motorschaden :(
2015. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!