Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha én március 18. -án kötöttem...

Ha én március 18. -án kötöttem kötelező felelősségbiztosítást, akkor mikor kell váltanom biztosítot?

Figyelt kérdés

2011. március 18.-án vásároltam autót. Akkor megkötöttem a kötelezőt, viszont most szeretnék váltani. Egyrészt milyen bónusba vagyok, ha ezidáig nem okoztam balesetet? Másrészt, hogyan kell váltani biztosítót interneten? Egyértelműnek tűnik, de mégis túlságosan agyon van bonyolítva neten ez az egész.

Segítene nekem ebben valaki?



2015. nov. 5. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
év fordulópontján tudsz váltani! keress rá Alkusz kft, cln ok is biztosításokkal foglalkoznak! kb :b4-b5 be vagy február 18 ig fel kell mondanod a régi biztosítót és az uj márc 18 tól indul ezekkel az alkuszokkal tudsz telefonon is tárgyalni: alkusz kft 061 800 0008 ez a telefon számuk Szia
2015. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
clb
2015. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden évben az évforduló előtt 60 nappal meg kell kapnod a bonus-malus igazolást, abban le van írva milyen fokozatban vagy.
2015. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!