Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Toyota Corolla jó választás...

A Toyota Corolla jó választás első autónak? 1.33 benzinmotorral.

Figyelt kérdés
Első 0 km-es autóm lesz, és sokáig szeretném megtartani a kocsit. Mi a véleményetek a Toyotáról? Megbízhatók? Jó autónak számítanak a mostani autóik is?
2015. nov. 6. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Yarisba való motor. 1.6-ossal inkább el tudnám képzelni. Mondjuk én eleve Mazdát hoznék haza.
2015. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beletrafáltál a Mazda 3 lenne a másik választás, de azt mondták teljesen más a két autó. A Mazda inkább sportos, a Toyota meg inkább kényelmes komfortos, és ez nekem számít. Mellesleg a Mazda tényleg gyönyörű..
2015. nov. 6. 15:12
 3/4 Tomcatters ***** válasza:

Nekem van egy 1.4 corollam (97le),az bizony eleg jol megy ahoz kepest hogy 1.4

Sztem jo a corolla es a mazda 3 is ,amelyik jobban tetszik :)

2015. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj egy kanyart a Mazda 3-al is. A Mazdák valóban sportosak, de nem sportkocsik. Sportosabbak az átlagautónál, de nem rázzák szét az embert. Annyira sportosak, hogy biztonságosabbnak érződik a vezetésük, jobban érzed, hogy kapcsolatod van az úttesttel, kevésbé bólintanak fékezéskor, a kanyarokban kevésbé dől a karosszéria, a kormány mozdulatra gyorsan reagálnak a kerekek, a szervót nem vitték túlzásba, a váltókar kézreesik és lehetetlen fokozatot téveszteni vele.
2015. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!