Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 4 hengeres motort...

Biohazardxxx kérdése:

Milyen 4 hengeres motort vegyek kezdésnek?

Figyelt kérdés
5 éve motorozom egy kis kínai 50cc motorral (nem robogó) sokat bohóckodtam simsonnal és mostanában öcsém kawasaki kdx250-ét szoktam használgatni de nem az én világom ez a 2 ütemű szórakozás. Gondoltam hogy lassan itt az ideje egy nagyobb teljesítményű kategóriának. amira gondoltam és tetszik azok a gyorsasági és naked motorok. Honda bandit 250cc-it néztem ki és még a hangja is szép. ami az álmom lenne hogy vegyek egy R6-os gépet de ahhoz még nem vagyok szerintem elég és inkább gyüjtök némi tapasztalatot. válaszokat előre is köszönöm kedves motoros barátok :)

2015. nov. 7. 19:56
 1/6 anonim válasza:

Szerintem a 250-es Bandit jó választás.

Bár én 125-ös kétüteművel kezdtem, mert annak kisebb a súlya.

600 -as tényleg még lehet nagy, ismerősöm 125-ös után vett egy 850-est, aztán az egész nyara olyan sztorikkal volt tele hogy motorozás közben minden 10.percben épp "majdnem meghalt" mert jött egy kanyar, vagy leesett pár csepp eső.

2015. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

250es banditot felejsd el.

Be esik a szelep a fészekben, mert olyan a felületi edzés, hogyha 1X kopásnak indul akkor annyi....


valami 600as turagép jó kezdés lehet.

fazer600 vagy hasonló.


Ha sportgép az álmod akkor egy 4kilóssport se rossz, pl. a zxr400 a legjobb 400as gép ami létezik.

Csak sajnos ennyi idősen összes ütve vágva és a többségnél kipattogzódva a himba felülete a hengerfejben meg kikopva a karbisor is, de egy jó zxr400 pöpec kis masina, ha találsz jót!

Viszont a bandit250 ami egy fillért nem ér!

2015. nov. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én in valami 600-as naked-et ajánlok.Nem kell tőle félni ezek kezes motorok.
2015. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha őstehetségnek érzed magad, nyugodtan vegyél 600-ast 50-es után, ahogy ajánlják.. De csak akkor.


Én a zxr 400-al annyit szívtam, hogy több millámba volt majdnem (el se adtam, mert jól már nem jövök ki belőle inkább megtartom).

Ja, lehet németországban találsz jót mert ott versenyeznek is vele ott szeretik, de szerintem itthon nem létezik, mivel 99-ig gyártották, és mindenki "csak tanulómotornak" veszi itthon mert itt mindenki minél nagyobbat akar már az elején.

2015. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat szétnézek. nakedet amugy könnyeb vezetni vagy mindegy hogy naked esetleg gyorsasági?
2015. nov. 8. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Én utálom a nakedeket vezetni, de egy sportgépen nem érzed a tempót és kezdőnél ez veszélyes!

Sajnos a hazai zxr400 -ak állapota ilyen :(

Kintről lehet behozni szép zxr400 -t.


Esetleg még ami szóba jöhet 1-2nyár MZvel de már az MZ is olyan, hogy jót nem találsz...

2015. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!