Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601 első autónak?

Trabant 601 első autónak?

Figyelt kérdés
régi kedvencem, mindig is akartam 1-et, 19 éves vagyok, nem használnám rendszeresen, csak " jó ha van egy autó" alapon amikor kellene.
2015. nov. 7. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jo ötlet:) Jo kis auto, kicsit benzintemetö de am meg igenytelen. Faternak is volt, barhova mentünk vele mindig haza hozott, megbizhato kis jargany volt.
2015. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én időmben ajánlottam volna, de ma már nem. Ugyanúgy át kell íratni, ne részletezzem a költségeket. Helyette Corsa, Fiesta, Polo vagy ha van igényed nagyobb autóra még 300 ezres vételárnál is van lehetőség valamire.
2015. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elsőre jó ötletnek tűnik, de azért inkább csak poénnak jó.

A gond a tankolásnál kezdődik: nem, tudsz bele simán tankolni egy kúton, mert keverékkel megy! Vagyis benzin+1:50-hez 2T olaj keverési arány kell,ami azt jelenti,hogy 50L-hez kell 1L 2T olajat kell keverned!

2015. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2-es, igazad van, de irja h regi kedvence. Am nekem is regi kedvencem ugyanugy mint a Kispolski is. Ha tehetnem ez utobbit vennek is.
2015. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3-as, a simsonommal is ugy megyek tankolni h viszem magammal a 2t-s olajat is, nem egy nagy tragedia..:)
2015. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi kép nem jó ötlet. Csak is kizárólag második hobbi autónak. Akkor van értelme trabantozni, ha van egy mindennapi közlekedésre alkalmas autód és mellette van egy OT közeli trabid, amit néha kihozol. Tényleg jó poén, és egy jó barátomnak volt régen pár évig, tény, hogy egészen hihetetlen, mit kibírt az az autó! DE! A forgalom mai ritmusában, és a mai közlekedési morálnál nem érdemes olyan autót választani, ami lejtőn megy hátszélben nagyon jó esetben 100at, de inkább kevesebbet.
2015. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fogod elhinni de mentünk mar vele ugy h 120-nal kiakasztotta az orat, pedig sima trabi motor semmi tuning, es nem lejtön lefele..:)
2015. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy túl jó ötlet egy alsóhangon 25 éves,borzasztóan elavult technikát felvonultató,múlt évezredi menettulajdonságokkal rendelkező kocsit első autónak mindennapi hasznalatra megvenni!
2015. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"nem használnám rendszeresen" -nem azt irja h napi hasznalatra..
2015. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk azt kellene írja hogy hobby autóna kell!!Arra azt vesz mindenki amit akar!
2015. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!