Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két ütemű injektoros motor...

Két ütemű injektoros motor levegőpumpájában kell lenni benzinnek?

Figyelt kérdés
Van egy 2 ütemű injektoros 50cm3 as robogóm. Tegnap mentem vele, komoly 4 kilóméterről kellett hazatolni, mert fogta magát, leállt, nem indult. Reggel szétszedtem, valamiért valami levegő dologra tippeltem, és erre koncentráltam jobban. Levettem a légszűrőt, és indítás közben a szívócsonk telibe fújta a levegőt, nem szívta. Szétszedtem a levegőpumpát is, azmeg benzines volt, és nemtudom, hogy ez normális-e. Ha van valami tapasztalatok, hogy hogy kéne ennek működni, normális-e a benzin, meg hogy fordítva működik, szívás helyett fúj... stb, Letudnátok írni ?

#benzin #légpumpa #szívócsonk #légkompresszor #levegő kompresszor #fordított munkaütem
2015. nov. 8. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

jól sejtem akkor aprilia sred van, ritka nehéz konstrukció.

Csak hogy ne reménykedj, de úgy sejtem, hogy az itt irogatók közül senki az életben nem szedett szét ilyen motort úgyhogy nemhiszem, hogy kapsz hasznos válaszokat.

2015. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
levegőt legfeljebb akkor tud visszafújni a szívcsonkon, ha szar a membrán...
2015. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A membrán nem szar, megnéztem. És amúgy Peugeot Jetforce
2015. nov. 8. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor meg te nem azt látod amit kéne, mivel ha a membrán jó, nem tud visszafújni, épp erre találták ki... ha szerinted jó, de mégis visszafúj, akkor nem értesz hozzá, ilyen marha egyszerű


vidd szerelőhöz, mert ha ilyen szinten nem vagy tisztában a motor működésével, a barkácsolásodtól csak még rosszabb lesz

2015. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

@2

[link]

egy kis olvasmány, hidd el ez a motor bonyolut, mint a fene

2015. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!