Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lett szemüvegem, a jogositvany...

Lett szemüvegem, a jogositvanyba ez nem szerepel, mikor azt csinaltattam meg jo volt a szemem. At kell most iratni valahol ezt? Mennyi penzbe kerul es hol kell intezni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 15:06
 1/5 anonim válasza:
Ne törődj vele,majd amikor a legközelebbi orvosit csinálják akkor be lesz írva. De azért legyen a kocsiban egy tartalék szemüveg!
2015. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.. Nekem sincsen benne, igaz nem is használom vezetéskor.
2015. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A jogszabály szerint minden az egészségedben beállt változást (is) 15 napon belül be kell jelentened. Ezt értelemszerűen a családorvosnak, aki kiállítja a megfelelő papírokat, hogy átírathasd az okmányirodában a jogsidat.


Persze tudom, senki se jön rá, de csak addig amíg nem leszel részese egy balesetnek.

2015. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül? a szemüvegre is keményen spórolnom kellett, az orvosi most is 7500 ft lesz? ezt legkorábban december közepére tudnám összespórolni de elég sok alapvető dologról (pl. élelmiszer) kéne így lemondanom. megbüntethet a rendőr mondjuk egy "jogosítványt-forgalmit" típusú ellenőrzéskor? :(
2015. nov. 9. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincs lóvé, akkor miből tankolsz, miből veszel gumit gátlót fékbetétet?
2015. nov. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!