Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy éve csináltam meg a...

Egy éve csináltam meg a jogsit. Egy hónapja viszont szemüveget csináltattam magamnak. A jogosítványba ez nincs bent. Ha megállít a rendőr beleköthet hogy miért vezetek szemüvegben?

Figyelt kérdés
Nem erős a szemüveg, -0.5 -ös.

2015. jan. 18. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A rendőr nem fog belekötni, bármilyen szemüveged lehet, akár csak egy UV szűrő is. Én 28 éve csináltattam meg a jogsimat, de tudom, hogy az egészségi állapotomban bekövetkezett változásokat kötelességem bejelenteni a családorvosnak, aki ha szükséges módosítja a vezetői engedélyhez szükséges orvosi igazolást, amivel az okmányirodában elkészítik a módosítást a jogsiban.


Na de 0,5 dioptria miatt senki se fogja beírni a korlátozást.

2015. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10%

Ha szükséges hordani,akkor igenis be kell jegyeztetni a jogsiba..

A rendőr félre is állíthat, lezáratja a kocsit, és mehetsz gyalog. Aztán bemutatod a már bejegyzett szemüveget, bírságot halkan befizeted, és már kapod is a forgalmid.


be kell jegyeztetni, oszt jónapot. sok problémát előzöl meg.

2015. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!