Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyen belenyugodtál, hogy...

Könnyen belenyugodtál, hogy megbuktál forgalmin?

Figyelt kérdés

Ha megbuktál...

Én szerdán voltam az első forgalmi vizsgámon, (b.kat)

És még mindig ezen örlődöm, hogy megbuktam :((

Egy "semmiség" miatt....

Pedig irtó rendes volt a vizsgabiztos és ráadásul a legkönnyebb utvonalat huztam!!!

Attól tartok a következőn nem lesz ekkora szerencsém!:(


Most csak én vagyok ennyire lelkis ez miatt?

Vagy más is volt/van igy vele?

20/L


2010. márc. 19. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem buktam meg :D


Én M kategóriát csináltam 14 évesen (most 15 vagyok) aztán nagyon paráztam meg minden de aztán sikerült.

nem kell idegeskedni, próbálj meg megnyugodni.

2010. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Én is pont így voltam... (és én is a legkönnyebb útvonalon mentem és az utolsó kanyarban buktam meg kb. ... azt hittem felrobbanok a dühtől)


Majd mikor másodszor is megbuktam már kevésbé éreztem hibásnak magam. (itt az első kanyarban buktam meg) :D


Harmadjára lement a stressz és lazán átmentem. :)

Én is pont 20 voltam. Immáron 4 éve van jogsim, és imádok vezetni. :)

A volán mögött érzem magam igazán nőnek és szabadnak!!! :)


Úgyhogy csak lazán, sikerülni fog neked is. :)

2010. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy semmi izgalom nem volt bennem! Annyira lazán vezettem, tökéletesen, és az utolsó 10percben buktam meg, mert a külső sávból a belső fele kanyarodtam, de nem oda akartam (tényleg) mert tudtam, hogy a külsőbe kell, csak kis ivben vettem be a kanyart:((


Na azért remélem másodikra sikerül!!!!!

Köszönöm a biztatást!:)

2010. márc. 19. 14:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat látnám! :D 1 hónapja van jogsim és szintén 20/L :) Első vizsgát leszartam mert úgy voltam vele h tuti megbuktatnak.. Még nem éreztem magam elég magabiztosnak meg ugye van egy buktatási ráta.. :D Aztán tök lazán vezettem, tök jól ment minden és a VB is egy cukipofa volt, de egy bambaságom miatt elkövetett hibán megbuktam.. Ekkor nagyon dühös voltam magamra h miért nem figyeltem jobban.. Ez tartott vagy 1 hétig :D Utána a 2. vizsgán mikor megláttam h két VB van tudtam h megbukok, szóval ott nem is idegeskedtem túl sokat, mentünk kb. 5 percet és bukta xD A 3. alkalomra ment minden rendesen és egy nagyon jófej VB-t kaptam szóval ment könnyen! :) Ne emészd magad, meglesz az hamarosan!!! :)))
2010. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nagyon sokan megbuknak. Most lehet, hogy csak nekem vannak ilyen "defektes" ismerőseim, de egyszer legalább 10-ből 7-en ismételnek. A saját anyám ötödszörre ment át, bár őrá pedálos moszkvicsot sem bíznék ;) Ne keseredj el, csak jegyezd meg, ez egy ilyen szőrös szívű vizsga, minden apróságra figyelni kell. Legyél majd magabiztos és nyugodt, és meglátod, menni fog. Jah és lelkiismereti kérdést meg max akkor csinálj belőle, ha kétszer keresztülmentél a vizsgabiztoson, és mondjuk az is elkerülte a figyelmed :D
2010. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

14.40-es azért remélem nekem 2.ra meglesz:)))

De jó neked, hogy már megvan!:)


Utolsó! Köszi a biztatást :D Akkor nem csinálok lelkiismereti kérdést :D :D

2010. márc. 19. 17:23
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Én nem buktam meg de a haverom igen.

És nem forgalmin hanem egézségügyin

Pedig az a legkönnyebb

Ő nem lelkizett hanem gyakorolt 2hét után elment és letette :)

2010. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem buktam meg ^^
2010. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Énis megbuktam egyszer a forgalmin mert nagyon izgultam :S Ezután vettem +2 órát és másodszorra hibátlanul ment:D

2 napig énis mérges voltam , de utólag mégis örültem h megbuktatott mert ugye az ember a hibáiból tanul :) és sokkal magabiztosabban ment a +órák után a 2. vizsga. 20/F

2010. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem buktam meg. Én 1 éve csináltam a jogosítványt és minden elsőre sikerült. Egyébként a forgalmi vizsgán az a lényeg, hogy nyugodt legyél. Ne idegeskedj, próbálj ellazulni. Vizsgán ha valaki stresszel akkor ejti a legtöbb hibát.
2010. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!