Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki csak úgy kimegy a garázsba...

Aki csak úgy kimegy a garázsba "bütykölni" "ténykedni" az pontosan mit csinál?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 14:56
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:
Megcsinál valamit ami nem tökéletes. Egy új kocsin is van amit jobbá tenni.
2015. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most sorolom amiket csak most hirtelen kéne csináljak: a régi BMW-m fulladozik, nem tartja az alapjáratot, meg alig indul be, csomó mindent át kell nézzek rajta, meg ki kell szedjek 1-2 alkatrészt, lehet az AC pumpa is bajos, de az alapjárati motor is tudom hogy rossz már. Közben a sportmotor szezon már véget ért, ezért most félretettem, de hamar szét kéne kapjam, mert egy alkatrészt fel kell újítassak rajta, és el kell vigyem a szerelőhöz az alkatrészt, akinek most lenne ideje a dologra. Közben a crossmotorom az utolsó csavarig szét van szedve, de hétévgén már akarnék menni vele terepre, addig össze kéne dobjam. Ja és az Audimon kattog valami, és k***ára idegesít hogy nem tudom hogy mi. A fűnyíró pedig nem indul be, pedig kéne hogy szedjem fel vele a sok falevelet az udvaron.
2015. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!