Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek? Miért...

Mi a véleményetek? Miért kúszik, húz fékezésnél az autóm eleje jobbra? Milyen alkatrész kopása lehet? Guminyomás rendben, nem kopott.

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A jobb oldalon jobban fog a féked (ha csak fékezésnél jelentkezik ez).
2015. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval lehet, hogy van valami a bal oldali fékpofával/féktárcsával.
2015. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra már én is gondoltam,lehet esetleg fékbetét.Ami érdekesség és mostanában vettem észre,hogy ha egyenesen megyek,akkor a kormánykerék nem áll egyenesen,hanem enyhén jobbra lejt,és mikor egyenesbe teszem,akkor enyhén balra kanyarodik.Szóval valami ott is lehet véleményem szerint.Remélem sikerült érthetően leirnom.
2015. nov. 11. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor ott a futóművel nem lesz valami kóser.

Nem akarlak hülyének nézni, de a keréknyomást ellenőrizted ugye?

2015. nov. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló volt a gond bár nekem csak egy irányba húzott mégpedig enyhén jobbra. Autópályán lett gyanús 140-él erősen rázott. Akkor már gondoltam, hogy valami a kerekekkel nincs rendben. Alufelniről lepotyogott a ragasztott súly és azért rázott. Bár elvileg a gumis szerint a jobbra húzást ez nem feltétlen magyarázza meg, de kicentrírozás után ez is elmúlt.

Fékezéskor pedig fognom kellett nekem is a kormányt, mert mászott volna mindenfelé az autó. Jobb és bal oldalt között 24% fékerőkülönbség volt. Új tárcsa ás betét megoldotta a problémát.

Mielőtt kapnék a fejemre, hogy hogy lehetek ennyire igénytelen az autómmal szemben: 16 éves autóról beszélünk és "csak" annyit közlekedtem így vele vásárlás után még haza gurultam meg el a szervizig.

2015. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!