Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jók ezek az autós...

Mennyire jók ezek az autós antenna erősítők?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:

[link]


Egy olyan rádiót szeretnék hallgatni, ami most éppen hogy csak szól az autóba(kicsit recseg is).


És ha tegyük fel működik, akkor mi lesz azokkal az adásokkal amik alapból jól szólnak?(üvölteni fognak vagy azokat meg eltorzítja?)



2015. nov. 12. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen beépítve az autómba, még az előző tulaj mondta hogy tett ilyet bele. Nekem sem jött rosszul mert azokat az adásokat amiket jól fogtam a környéken a régi autómmal a mostaniban nem volt hangos de jóval tisztább volt a hangminősége és olyan helyeken pl erdő menti úton vagy a hegyek közt ahol picit rosszabb volt a vétel ezzel az erősítővel nem tűnt fel hogy rosszabb lenne. Meg van egy olyan adó amiről pontosan tudtam hogy Komárom után Győr felé nem fogom tudni befogni, és az erősítővel még elég sokáig fogtam az adót igaz Győr felé már picit zavarosabb volt de nem volt vészes még. Meg a jól vehető adóknál ugyanolyan marad a minőség kb csak még tisztább lehet a hangja meg ha beállsz a garázsba ahol már nem tökéletes vagy épp alagútban mennél akkor sem lesz jelentős zavarja sem.
2015. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tomcatters ***** válasza:
Ha tényleg ilyen jó ahogy az első válaszoló írja, akkor lehet én is beszerzek belőle egyet :)
2015. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tehát akkor Te összességébe ajánlanád.


Ahol bele megy az antenna ott milyennek kell lennie?

Nekem most ilyen az antenna vége:

[link]


Be tudnám kötni átalakítás nélkül?

2015. nov. 12. 18:16
 4/6 A kérdező kommentje:

Pontosabban ilyen:

[link]

2015. nov. 12. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyárilag az autók antennájába bele szokott lenni építve egy erősítő. Csak mivel ez sokszor kívül helyezkedik el, ezért be szokott ázni és szerteszét rohad. Ezen sajnos csak cserével lehet segíteni, de egy próbát ez is megérhet. Viszont azt ne felejtsd el, hogy ennek be kell kötni a tápot is, különben nem fog menni. Átalakítani semmit nem kell, összedugod, adsz neki tápot és megy, ennyi.
2015. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy ilyet sikerült beszereznem a lakhelyemen, de ez semmit sem ér:

[link]


Semmit nem csinál, pedig jól kötöttem be; egy autóvillamosságosnak is megmutattam. Úgyhogy visszavittem.


Esetleg ha az antenna szárat kicserélném az segíthetne?

Milyet ajánlanátok?

2015. nov. 13. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!