Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós műszakikor a személyi...

Autós műszakikor a személyi igazolvány másolata szükséges avagy elég csak az adatok?

Figyelt kérdés

avagy elég, hogyha csak fénykép van róla mindkét oldaláról és azt nyomtatom ki? mivel az a személy akinek a személyi igazolványa kellene külföldön tartózkodik

köszi


2015. nov. 1. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem az üzemben tartó viszi vizsgára a kocsit akkor meghatalmazást kell írnia. Ha ez nincs meg nem vizsgáztatják le.
2015. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Három kocsi van a nevemen. A szokott szerelőm viszi mindig műszakira. Egy sajtpapírra felírom anyám nevét, a szem. ig. számom, születési adataim - s láss csodát, mindig levizsgázik a vas.
2015. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztosan elég csak az adat. Én üzembentartó vagyok, a szerelőm vitte vizsgázni, nem volt gond. Meghatalmazás lehet, hogy volt, nem emlékszem pontosan (de ha volt is, én írtam, nem a tulaj).
2015. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1-es. honna veszed...? fuss neki még 1*r-ólvasd a hozzászólásokat!
2015. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Lakcím kártya-személyi, gk papírjai, kötelező bizositás legyen befizetve! Semmi meghatalmazás nem kell!
2015. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menjen a csába aki leszavazott! Ha megvannak az üzembentartó adatai akkor azzal "megoldják" hogy legyen meghatalmazás. De az kell. Formaság.
2015. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 egySanyi ***** válasza:
Műszakira bejelentéskor kérdezz rá, hogy kérnek-e az esetedben meghatalmazást vagy okosban megoldják anélkül. Szervize válogatja.
2015. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerelő viszi műszakira az autót remélem elég lesz csak az adat :)
2015. nov. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!