Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az autónak?

Mi lehet a baja az autónak?

Figyelt kérdés
1.9 TDI-ről van szó, elindultam vele semmi gond nem volt, betettem kettesbe a motor elkezdett fulladni es végül lefulladt az út közepén. Ujra elinditottam a motor nem pörgött ki es a kipufogóból korom fekete füst jön. Az autó nem megy alapjáraton maximum es akkor is egy idő után lefullad. Kettesbe abszolút nem tudom rakni. Előre köszönöm a válaszokat, nagyon fontos lenne hogy legalább egy rávilágítást kapjak a dologra hogy mi lehet a probléma!

2015. nov. 13. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem válasz arra hogy az autó miert nem pörög ki es egyáltalán miert nem megy.!?:/
2015. nov. 13. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Részben válasz. Azoknál az autóknál amik részecskeszűrősek és az eldugul ott bizony hasonló dolgok lépnek fel, mint nálad.
2015. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Ezen az autón nincs részecskeszűrő.:/
2015. nov. 14. 03:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a légszűrőt, vagy vedd ki belőle és próbáld ki úgy.
2015. nov. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gerza ***** válasza:

Esetleg adagoló? A fekete füst tökéletlen égésre utal, valószínűleg túl sok gázolajat kap.

Mechanikus zajok nem jönnek a motorból, a turbo nem hullott atomjaira?

2015. nov. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felnyitottam a motorháztetőt es sűvítő hangot ad ki mikor nyomkodom a gázt.
2015. nov. 14. 08:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint írták, a fekete füst elégtelen égésre utal. Vagy túl sok üzemanyagot kap, vagy kevés levegőt. A süvítő hang, a turbó nyomóoldali csövének a sérülésére, vagy a szívóoldali ágban lévő dugulásra is utalhat. Legutóbb az egyik autó pont ilyen tüneteket produkált és csak a légszűrőház szétszerelésekor derült ki, hogy beszívott egy nylon zacskót, az pedig 3/4 részben elzárta a levegő útját.
2015. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!