Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a hiba ha egyszer...

Bearn kérdése:

Mi lehet a hiba ha egyszer csak nincs indexem, de vészvillogóm van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az index vezérlő ment tönkre vagy csak kontakt hiba az utóbbit egy kis csiszolással meg lehet javítani(rozsdát eltávolítani)
2015. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztosítékra tippelnék. Az index és a vészvillogó biztosan más biztosítékon van, mert az egyik csak gyújtáskor kap áramot, a másik pedig mindig.
2015. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet az index kapcsoló hibája, lehet az index automata is a hibás, de még az is lehet, hogy maga a vész villogó kapcsoló a hibás.

Tippelni szeretnék a kérdésemmel: Ez egy Renault típusú autó?

Ha jó az automata és jó az elakadás jelző kapcsoló is, az esetből amit te most írtál , látatlanban én az index kapcsolóra tippelnék mint hiba forrás.

Nem kell megijedni a legtöbb esetben egy jó minőségű konttakt tisztító spre megoldja a kérdést!

Szed szét az index kapcsolót amennyire csak tudod és fújjad be az elektromos érintkező részeket kontakt sprevel ("mossad" át sprevel az érintkezőket).

Ugyanis a sok index kapcsolástól az érintkezők kopásából eredő fémpor a ludas a kérdésben , azt kel kimosni kontakt sprevel, mert aza fémpor áthúzza az áramot és ezért nem indexel.

Bocsi értelmesebben nem tudtam megfogalmazni.

De a lényeget és a megoldást leírtam.

2015. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kocsi egy '95-üs SEAT Ibiza
2015. nov. 14. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen egy Golf 5-tel. 10 percre nem volt indexem, az elakadásjelző ment.
2015. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hosszas keresgélés után, rájöttünk melyik biztosíték tartozik hozzá. Most már jó
2015. nov. 20. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!