Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen minőségűek a Mobil...

Milyen minőségűek a Mobil olajok? 1.9 tdi-be menne. Van olyan jó mint a Castrol, Total?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Castrolt használok mindig, de volt már rá példa hogy a nagyapám autóját 1 év állás után üzembe kellett helyezni olaj igen kevés volt benne, le engedtem szépen bár elég gány kb 2 liter volt benne. Akkor ugye egy közeli autósboltba mentem olajat venni, de ott csak Mobil volt, de mondták hogy az is jó igaz nem Castrol de azért közelít hozzá ezt a hölgy nyugodt szívvel javasolta. Mivel nem volt se időm se kedvem a saját törzshelyemre menni olajért ahol tuti kaptam volna Castrolt így megvettem azt mondván úgy is jó lesz nagyapám autójába úgysem használja agyon az autót. Ahhoz képest én sokat mentem vele mert az én autómat egy ügyes sofőr elől megtörte mert rátolatott és a hűtő tartályom is eltört nem volt nagy baj csak kaszni elemeket is cserélni kellett pénzem meg nem volt mindenre így 2 hónapig az autóval csak álltam mert hűtő nélkül nem mertem használni nem is lehet persze. Akkor nagyapáméval jártam amikor kellett de gond nem volt vele, szépen ketyegett vele, jó volt a kenése. Szeptemberben vittem szervizbe átnézetésre mert volt valami kopogás a motorból ami nagyon nem tetszett és mondták ott a szerelők hogy a kenés kiváló bár látszik hogy kevés olajjal is járatták mert enyhe kopások láthatók rajta meg az olaj picit ugye koszos volt, javasolták hogy ha úgy lesz még idő előt cseréljük le leengedik a koszos olajat amit a Mobil olaj összegyűjtött koszt és akkor újat tesznek bele akkor már kevésbé valószínű hogy koszos lesz, meg mondták is hogy a Mobil olajok nagyon is jók főleg dízelbe javasolt.
2015. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jók a Mobil olajok.
2015. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyár ezt ajánlja a pdkhez.


[link]

2015. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tomcatters ***** válasza:
Haaat ha nekem valasztanom kellene a castrol és a mobil1 között.. bőven a mobil1 et választanám :)
2015. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó a Mobil olaj. Előbb tölteném azt mint Castrolt.
2015. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!